اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

ریزش بازارهای ایالات متحده

شاخص‌های اصلی وال استریت روز سه‌شنبه را با رنگ قرمز بسته بودند، در کنار ارزهای دیجیتال و فلزات گرانبها مانند طلا و نقره که درصدی زیان داشتند. بیت کوین دارایی ارز دیجیتال پیشرو در منطقه ۱۹ هزار دلاری ۵.۸۷ درصد سقوط کرد، در حالی که دومین دارایی بزرگ ارز دیجیتال اتریوم ۸.۷ درصد کاهش یافت. ارزش اسمی دلار آمریکا به ازای هر اونس طلا ۰.۵۰ درصد کاهش یافت، در حالی که نقره در ۶ سپتامبر ۰.۷۴ درصد کاهش یافت. در همین حال، افزایش اخیر بازدهی خزانه‌داری آمریکا نگران‌کننده بوده است و یک تحلیلگر فکر می‌کند این ناهنجاری می‌تواند جرقه بحران بدهی آمریکا را ایجاد کند.

 

سهام پایین می‌آید، اقتصاد رمزنگاری پایین می‌آید، سقوط فلزات گرانبها، معامله‌گران در انتظار حرکت بعدی فدرال رزرو هستند

سه‌شنبه یک روز خونین برای معامله گران وال استریت، طلا و حامیان ارزهای دیجیتال بود، زیرا بازارها ضررهای قابل توجهی را شاهد بودند. سرمایه‌گذاران شروع به بررسی افزایش آتی نرخ بهره فدرال رزرو کرده اند و بازدهی معیار خزانه‌داری ایالات متحده به بالاترین سطح در دو ماه گذشته رسیده است. نزدک، NYSE، S&P 500 و Dow Jones روز سه‌شنبه پس از تعطیلات آخر هفته روز کارگر ایالات متحده کمتر از انتظارات به پایان رسیدند.

 

فلزات گرانبها مانند طلا، نقره و پالادیوم همگی در روز سه‌شنبه کاهش یافتند. پلاتین و رودیوم در ۲۴ ساعت گذشته بین ۰.۷۱ تا ۳.۹۷ درصد در برابر دلار آمریکا جهش کردند. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال تمام توکن های رمزنگاری موجود در روز گذشته ۴.۲ درصد از دست داده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا