بازخواست قانونگذار ایالات متحده از گنسلر رئیس SEC

تام ایمر، نماینده کنگره ایالات متحده، از گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، خواسته است تا در مقابل کنگره شهادت دهد و به سؤالات مربوط به هزینه شکست‌های نظارتی خود پاسخ دهد. این قانونگذار تاکید کرد گنسلر بارها و بارها به جواب دادن به کنگره طفره رفته است و ما مجبوریم تا در مورد تحقیقات کریپتویی SEC، مانند تحقیق در مورد FTX، از طریق رسانه‌ها مطلع شویم.

 

قانونگذار از رئیس SEC می‌خواهد که در مورد مقررات کریپتویی شهادت دهد

تام ایمر نماینده کنگره ایالات متحده از رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، گری گنسلر، می‌خواهد تا در مورد شکست‌های خود، به ویژه در تنظیم صنعت کریپتو، در مقابل کنگره شهادت دهد.

 

نماینده کنگره از مینه سوتا روز جمعه در توییتی نوشت:

گنسلر بارها و بارها به جواب دادن به کنگره طفره رفته است و ما را مجبور می‌کند تا در مورد تحقیقات کریپتویی SEC، مانند تحقیقات FTX، از طریق رسانه‌ها مطلع شویم.

 

وی خاطرنشان کرد که رئیس SEC از ۵ اکتبر ۲۰۲۱ به طور علنی در خدمات مالی مجلس ظاهر نشده است.

 

ایمر که ریاست انجمن بلاکچین کنگره را بر عهده دارد، در توئیتی متفاوت توضیح داد که تیم او اطلاعاتی را از چندین منبع دریافت کرد که تلاش‌های گری گنسلر برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد شرکت‌های کریپتویی هدفمند، عمدی یا واضح نبود. در عوض، درخواست‌های SEC تصادفی و غیرمتمرکز بودند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا