اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

بدهی ناخالص ملی آمریکا به ۳۱ تریلیون دلار می‌رسد

پیش‌بینی اخیر منتشر شده از داده‌های Inflation Nowcasting بانک فدرال رزرو Cleveland نشان می‌دهد که شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) آینده احتمالاً افزایش خواهند یافت. سطوح CPI جدید پیش‌بینی شده در همان روز ثبت شد که بدهی ناخالص ملی آمریکا در ۴ اکتبر از ۳۱ تریلیون دلار گذشت، زیرا بدهی رو به رشد این کشور به سرعت در حال افزایش است.

 

گزارش Nowcasting فدرال رزرو نشان می‌دهد که تورم ممکن است به اوج خود نرسیده باشد، داده‌ها پیش‌بینی می‌کنند CPI اصلی سپتامبر و اکتبر ۰.۵٪ افزایش یابد

بانک مرکزی ایالات متحده ممکن است تمایل چندانی به کاهش سرعت افزایش نرخ بهره نداشته باشد، در صورتی که تورم با وجود کاهشی که فدرال رزرو به دلیل افزایش شدید نرخ معیار دریافت کرده است، همچنان بیداد کند. داده‌های جدیدترین گزارش Inflation Nowcasting نشان می‌دهد که نرخ CPI برای سپتامبر و اکتبر بالاتر از حد انتظار خواهد بود.

 

جدیدترین به روز رسانی Inflation Nowcasting خوشایند نیست. این گزارش رشد ماهانه ۰.۳ درصدی را برای سپتامبر و افزایش ۰.۷ درصدی را در اکتبر برآورد می‌کند. گزارش Cleveland Inflation Nowcasting فدرال رزرو همچنین نشان می‌دهد که CPI اصلی برای هر دو ماه ۰.۵٪ افزایش می‌یابد. البته، گزارش Inflation Nowcasting صرفاً یک پیش‌بینی است و مانند گزارش هواشناسی، Nowcasting می‌تواند در بیشتر مواقع درست باشد و همچنین ممکن است برخی اوقات این شاخص اشتباه باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا