به‌روزرسانی Voyager Digital در مورد طرح بازپرداختش

پس از خروج بایننس از معامله Voyager Digital در ۲۵ آپریل، وام‌دهنده کریپتویی که اکنون از بین رفته است، اخیراً به طلبکاران اطلاع داده است که می‌توانند انتظار داشته باشند که پول نقد و توزیع‌های کریپتویی اولیه خود را طی چند هفته آینده دریافت کنند. این به‌روزرسانی نه روز پس از تصمیم بایننس برای کناره‌گیری از معامله ارائه می‌شود.

 

وویجر دیجیتال انتظار توزیع اولیه بین طلبکاران را طی چند هفته آینده دارد

Voyager Digital به‌روزرسانی برای طلبکاران منتشر کرده است. با توجه به توییتی که این شرکت در ۴ می ۲۰۲۳ منتشر کرد، آنها ممکن است انتظار داشته باشند که در چند هفته مقداری پول نقد یا ارز دیجیتال بازگردانده شود. این به‌روزرسانی پس از یک سفر طولانی و دشوار برای وام‌دهنده کریپتویی فهرست شده در TSX ارائه می‌شود. سال گذشته در ۱ ژوئیه ۲۰۲۲، Voyager Digital برداشت‌ها را متوقف کرد و چند روز بعد اعلام ورشکستگی کرد. از آن زمان، کسب و کار منحل شده پس از اینکه تقریباً توسط Binance US خریداری شد، روند ورشکستگی را طی می‌کند.

 

پس از اینکه بایننس ایالات متحده از معامله عقب‌نشینی کرد، وام‌دهنده کریپتو مجبور شد تا فرآیند ورشکستگی در ناحیه جنوبی نیویورک را به منظور بازپرداخت بستانکاران انجام دهد. اما با وجود چالش‌ها، وویجر دیجیتال می‌گوید در حال پیشرفت است. در توییت روز پنجشنبه، این شرکت توضیح داد که آنها در مرحله نهایی کردن مراحل انحلال هستند. وویجر همچنین به طلبکاران یادآوری کرد که مراحل انحلال باید قبل از اجرایی شدن طرح ثبت شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا