توسعه‌دهندگان ناشناس به دنبال احیای Terra Classic

در حالی که یکی از بنیانگذاران Terraform Labs در مونته نگرو به چهار ماه زندان محکوم شده است، تیمی متشکل از شش توسعه‌دهنده ناشناس در تلاش برای احیای اکوسیستم Terra Classic پس از فروپاشی آن در می ۲۰۲۲ هستند. این شش برنامه‌نویس، معروف به Six Samurai، از صمیم قلب بر این باورند که لونا کلاسیک (LUNC) دارای پتانسیل صعودی نامحدود است.

 

توسعه‌دهندگان به احیای Terra Classic می‌پردازند

پس از فروپاشی اکوسیستم Terra در می ۲۰۲۲، یک بلاکچین جدید به نام Phoenix تشکیل شد و شبکه توکن‌های جدید luna (LUNA) منتشر کرد. با این حال، بلاکچین قدیمی، که اکنون به عنوان شبکه کلاسیک نامیده می‌شود، همچنان به حیات خود ادامه می‌دهد و تا دوشنبه، ۲۶ ژوئن ۲۰۲۳، ارزش بازار آن تقریباً ۵۳۱ میلیون دلار است. نشانه اصلی زنجیره Terra Classic که اکنون به عنوان لونا کلاسیک (LUNC) شناخته می‌شود، در حال حاضر حدود ۰.۰۰۰۰۹۱۴۰ دلار در هر واحد معامله می‌شود.

 

گروهی از توسعه‌دهندگان که خود را Six Samurai می‌نامند، اکنون قصد دارند تا شبکه در حال مبارزه را احیا کنند و زندگی جدیدی را به اکوسیستم بلاکچین Terra Classic القا کنند. Six Samurai پیشنهادی را منتشر کردند که در آن ایده خود را شرح می‌دادند که توسط دو توسعه‌دهنده به نام‌های Bilbo Baggins و Solid Snake ارائه شده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا