اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

دوره های مهندسی Metaverse در دانشگاه توکیو

دانشگاه توکیو مجموعه ای از دوره های مهندسی را با استفاده از فناوری متاورس ارائه می دهد. دوره‌هایی که قرار است اواخر امسال ارائه شوند، دانشجویان را با موضوعات مهندسی آشنا می‌کند و این دانش را با مهارت‌های مدیریت جهان‌های متاورس محور ترکیب می‌کند تا تحول دیجیتالی را که محیط‌های کاری و آموزشی در حال انجام است، مدیریت کند.

 

دانشگاه توکیو در اواخر امسال دوره های مبتنی بر متاورس را معرفی می کند

مؤسسات آموزشی شروع به شناخت قدرت پلتفرم های متاورس به عنوان ابزاری برای اهرم در فرآیندهای آموزشی کرده اند. دانشگاه توکیو، یکی از معتبرترین مؤسسات آموزش عالی در ژاپن، اخیراً طرحی را برای ارائه دوره های مهندسی مبتنی بر متاورس اعلام کرده است.

 

در حالی که این دوره ها در متاورس مدرک اعطا نمی کنند، توسط دانشکده مهندسی دانشگاه راه‌اندازی می شوند و دو هدف خواهند داشت.

 

اولین مورد این است که دانش آموزان دبیرستانی را با مسیرهای شغلی احتمالی که می توانند در دانشگاه توکیو در ارتباط با رشته های مهندسی و علوم اطلاعات طی کنند آشنا کند. هدف دوم، رفع کمبود پرسنل توانمند در کار با ابزارهای دیجیتال و فناوری های جدید در این محیط های دانشگاهی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا