اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی‌ ها

پرداخت های ارزهای دیجیتال برای شهریه دانشگاه

دانشگاه بنتلی، دانشگاه خصوصی واقع در والتام، ماساچوست، فاش کرده است که اکنون ارزهای دیجیتال را برای پرداخت شهریه می پذیرد. رئیس دانشگاه بنتلی توضیح داد که این مدرسه در خط مقدم آماده سازی رهبران کسب و کار بوده است و همچنین خاطرنشان کرد که دانشکده مفتخر است که از همان فناوری ای که امروزه دانشجویانش در حال یادگیری آن هستند استقبال می کند.

 

دانشگاه بنتلی با Coinbase برای پذیرش ۳ ارز دیجیتال شریک می شود

طبق اعلامیه‌ای که از اتاق خبر بنتلی منتشر شده است، دانشکده حسابداری و مالی با Coinbase همکاری کرده است تا به دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان امکان پرداخت شهریه با رمزارز را بدهد.

بنتلی سه دارایی کریپتو شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و (USDC) را می پذیرد. E. LaBrent Chrite، رئیس بنتلی توضیح داد که مدرسه ای که ۱۰۵سال پیش تأسیس شد، از فناوری استفاده می کند که ممکن است چشم انداز مالی سنتی را به کلی تغییر دهد.

رئیس دانشگاه در بیانیه ای گفت:

دانشگاه بنتلی در آماده سازی رهبران تجاری با مهارت ها و دانش برای موفقیت در اقتصاد در حال تغییر جهان پیشتاز است. ما مفتخریم که از این فناوری که دانش‌آموزانمان در حال یادگیری آن هستند استقبال می‌کنیم، که به زودی چشم‌انداز کسب‌وکار جهانی را که قرار است وارد شوند، متحول خواهد کرد.

 

محقق بنتلی می‌گوید:

دانشجویان علاقه واقعی به دانستن بیشتر درباره بلاک چین دارند.

 

دانشگاه‌های سراسر جهان ارزهای رمزنگاری شده را می‌پذیرند، از جمله دانشگاه کامبریا در کارلایل، انگلستان، مدرسه تجارت مالی در پاریس، فرانسه، و مدرسه کسب‌وکار نوآوری و کارآفرینی در اسپانیا. علاوه بر این، دانشگاه علوم کاربردی لوسرن، سوئیس، رمزنگاری را می پذیرد.

 

علاوه بر دانشگاه بنتلی در ماساچوست، کالج کینگز در Wilkes-Barre، پنسیلوانیا، بیت کوین را نیز می پذیرد و دانشگاه پنسیلوانیا نیز ارزهای دیجیتال را می پذیرد. علاوه بر این، دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UC Berkeley) پرداخت دارایی های رمزنگاری شده را می پذیرد. در بیانیه بنتلی، دانش آموزی به نام الکس کیم که انجمن بلاک چین بنتلی را راه اندازی کرد، برجسته تر شد.

کیم در بیانیه مطبوعاتی گفت:

دانشجویان علاقه واقعی به دانستن بیشتر در مورد بلاک چین، امور مالی غیرمتمرکز و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دارند.

 

دانشجوی بنتلی افزود:

این فناوری‌ها بر صنایعی که در آن کار خواهند کرد، تأثیر می‌گذارند.

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا