ایالات متحده در رتبه‌بندی آزادی اقتصادی سقوط می‌کند

جان استوسل، مجری و نویسنده تلویزیونی آمریکایی، ویدئویی را در ۲۰ ژوئن ۲۰۲۳ منتشر کرد که در آن به یافته‌های یک مطالعه اخیر درباره آزادی اقتصادی جهانی پرداخت. این تحقیق که توسط بنیاد هریتیج انجام شد و در اواخر فوریه رونمایی شد، یک واقعیت تلخ را آشکار می‌کند، ایالات متحده کاهش قابل توجهی در آزادی اقتصادی داشته است. ایالات متحده از بیستمین کشور آزاد در سال ۲۰۲۲، اکنون به رتبه ۲۵ در سال ۲۰۲۳ سقوط کرده است.

 

مطالعه ویدئویی جان استوسل و بنیاد هریتیج کاهش آزادی اقتصادی ایالات متحده را آشکار می‌کند

جان استوسل، مجری و نویسنده برنامه تلویزیونی که به خاطر تمایلات آزادیخواهانه‌اش معروف است، اخیراً ویدئویی را منتشر کرده است که در آن درباره آزادی اقتصادی جهانی و موقعیت ایالات متحده در میان سایر کشورها بحث می‌کند. آیا آمریکا واقعا سرزمین آزادگان است؟ استوسل این را در توییتی پرسید.

 

بر اساس یک رتبه‌بندی جدید، دیگر نه. این پخش کننده توضیح داد که ایالات متحده به بیست و پنجمین کشور آزاد روی زمین سقوط کرد. استوسل در این ویدئو به شاخص آزادی اقتصادی ۲۰۲۳ اشاره می‌کند که هر ساله توسط بنیاد هریتیج منتشر می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا