اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

کمک ۱.۸ میلیون دلاری Uniswap

بنیاد Uniswap، گروهی که پشت صرافی غیرمتمرکز (dex) Uniswap است، اولین موج کمک‌های مالی بنیاد را در روز چهارشنبه اعلام کرد زیرا قصد دارد در مجموع ۱.۸ میلیون دلار را که در ۱۴ کمک مالی اعطا می‌شود، توزیع کند. در جزئیات اطلاعیه UF اشاره شده است که بیش از ۸۰۰ هزار دلار به Uniswap Diamond تعلق خواهد گرفت، پروژه‌ای که توسط آزمایشگاه GFX ساخته می‌شود.

 

کمک ۱.۸ میلیون دلاری Uniswap به ۱۴ پروژه مختلف

در ۲۱ سپتامبر، بنیاد Uniswap اولین موج کمک‌های مالی را اعلام کرد که هدف آن تقویت اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (defi) و پیشرفت تحقیق و توسعه است. به گفته UF، این بنیاد ۱.۸ میلیون دلار را در قالب ۱۴ کمک مالی توزیع خواهد کرد و پروژه Uniswap Diamond بیشترین مبلغ را دریافت خواهد کرد. پروژه Uniswap Diamond در حال ساخت توسط آزمایشگاه GFX است و در مجموع ۸۰۸,۷۲۵ دلار در ۳ پرداخت دریافت خواهد کرد. UF می‌گوید این پروژه یکی از جاه‌طلبانه‌ترین ابتکاراتی است که تاکنون توسط Uniswap Grants تامین مالی شده است.

 

درباره Uniswap بیشتر بدانید.

 

کمک‌های مالی دیگر به پروژه‌هایی مانند Uniswap.fish که قبلا Uniswap Calculator نام داشت، یک ابزار استخراج داده Uniswap، یک بازارساز با عملکرد ثابت به نام Numoen و یک دوره توسعه Uniswap v3 داده خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا