اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Uniswap به دنبال افزایش ۲۰۰ میلیون دلاری سرمایه است

بر اساس گزارشی به نقل از افراد آشنا با این شرکت، بزرگترین پلتفرم مبادلات غیرمتمرکز (dex) از نظر حجم تجارت جهانی، Uniswap، به دنبال افزایش بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار است. دور تأمین مالی در حال حاضر در مرحله نوپایی است زیرا گزارش ادعا می‌کند که Uniswap با تعدادی از سرمایه گذاران جدید مواجه شده است.

 

منابع می گویند Uniswap به دنبال افزایش سرمایه تازه از سرمایه‌گذارانی مانند Polychain است

به گفته چهار منبع ناشناس آشنا با موضوع، Uniswap چشم به سرمایه تازه از سوی سرمایه‌گذاران است. این خبر برگرفته از گزارشی است که توسط مانیش سینگ، گزارشگر Tech Crunch منتشر شده است که از طرف‌های آشنا با معاملات تجاری Uniswap استناد می‌کند. سینگ می‌گوید منابع ادعا می‌کنند که استارت‌آپ صرافی غیرمتمرکز (dex) با تعدادی سرمایه‌گذار درگیر است و یکی از آنها Polychain Capital است.

 

Uniswap به دنبال حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار سرمایه جدید است. تا به امروز، Uniswap حدود ۱۲.۸ میلیارد دلار از سرمایه‌گذاران جذب کرده است. پس از ۱.۸ میلیون دلار دور اولیه در آپریل ۲۰۱۹، تیم Uniswap مبلغ ۱۱ میلیون دلار دیگر در سری A به رهبری آندریسن هوروویتز (a16z) جمع‌آوری کرد.

 

درباره Uniswap بیشتر بدانید.

 

۱۱ میلیون دلار تزریق شده به Uniswap نیز از دیگر شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر مانند Parafi capital، Paradigm و Union Square Ventures سرچشمه می‌گیرد. اخبار جمع‌آوری کمک‌های مالی به دنبال ایجاد بنیاد Uniswap است و این سازمان به تازگی برنامه‌هایی را برای توزیع ۱.۸ میلیون دلار کمک مالی به ۱۴ گیرنده مختلف فاش کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا