اخبار صرافی‌ هااخبار آلت‌کوین‌هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای (DEFI)

راه‌اندازی ویجت Swap توسط Uniswap

روز پنجشنبه، Uniswap Labs، شرکتی که در پشت پروتکل محبوب مالی غیرمتمرکز (defi)، Uniswap قرار دارد، ابزاری به نام Swap Widget را راه اندازی کرد. اساساً، ویجت به توسعه دهندگان و اپراتورهای برنامه غیرمتمرکز (dapp) اجازه می دهد تا برنامه تبادل غیرمتمرکز Uniswap (dex) را با یک خط کد جاسازی کنند.

 

مهندسان نرم افزار اکنون می توانند قابلیت Uniswap swapping را در برنامه های Web3 تعبیه کنند

یکی از بزرگترین برنامه های dex از نظر حجم معاملات، Uniswap، راه اندازی یک ویجت جدید را اعلام کرد که به اپراتورهای dapp این امکان را می دهد تا Uniswap را در برنامه های شخص ثالث خود ادغام کنند. پست Uniswap که ویجت جدید Swap را اعلام می کند توضیح می دهد که ادغام آسان است زیرا فقط به یک جزء React و یک خط کد نیاز دارد.

این شرکت روز پنجشنبه گفت:

ما جهانی را متصور هستیم که در آن همه می توانند به بازارهای منصفانه، باز و شفاف دسترسی داشته باشند. ویجت Swap این دیدگاه را به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا به راحتی قابلیت Uniswap swapping را تعبیه کنند، و به کاربران خود اجازه می‌دهد تا به‌طور یکپارچه توکن‌ها را تعویض کنند، به یک انجمن یا DAO بپیوندند، دارایی‌ها و موارد دیگر را بدون خروج از برنامه‌هایشان ببندند.

 

ویجت Swap دارای یک رابط کاربری است که قابل تنظیم است و برای قیمت گذاری ویجت روتر خودکار Uniswap Labs را آماده میکند می‌کند تا بهترین قیمت را در بین توکن‌های Uniswap v2 + v3 پیدا کند. ویجت همچنین به زنجیره های لایه دو (L2) از جمله Polygon، Arbitrum و Optimism متصل می شود. Uniswap می گوید که Swap Widget در حال حاضر در تعدادی از برنامه های محبوب Web3 مانند Oasis.app، Friends With Benefits و بازار توکن غیرمثلی (NFT) Opensea موجود است.

 

از روز پنجشنبه، ویجت به طور کامل برای جاسازی در یک برنامه Web3 در دسترس است و افراد می توانند دستورالعمل ها را با استفاده از اسناد توسعه دهنده Uniswap دنبال کنند. برای پرسیدن سوال یا دریافت پشتیبانی فنی، کاربران علاقه مند Swap Widget باید به کانال Discord گروه بپیوندند. در زمان نگارش این مقاله، Uniswap v3 با ۱.۱۱ میلیارد دلار در حجم ۲۴ ساعته، بیشترین حجم معاملات را در میان انبوهی از پروتکل‌های dex دارد. طبق آمار پلتفرم dex، ۴۷۹ توکن منحصر به فرد در Uniswap و تقریباً ۹۲۳ جفت موجود است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا