اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهانمصاحبه

برنامه‌های بریتانیا برای حمایت از پذیرش کریپتو

شاهزاده چارلز با سخنرانی ملکه، برنامه‌های دولت بریتانیا برای حمایت از پذیرش امن ارزهای دیجیتال و ایجاد قدرت‌هایی برای تصرف و بازیابی سریع‌تر و آسان‌تر دارایی‌های رمزنگاری‌شده را تشریح می‌کند.

 

دولت بریتانیا قصد دارد از پذیرش کریپتو حمایت کند

دولت بریتانیا در سخنرانی ملکه که روز سه شنبه توسط شاهزاده چارلز، پسر پادشاه و اولین در صف تاج و تخت قرائت شد، دستور کار قانونی خود را برای سال پارلمانی آینده مشخص کرد. سخنرانی ملکه توسط دولت نوشته می شود و به عنوان بخشی از افتتاح رسمی مجلس در ایالت خوانده می شود.

شاهزاده چارلز در صحبت با مجلس اعیان و مجلسعوام، تعهدات متعددی را که دولت اعلیحضرت انجام خواهد داد، شرح داد. وی با اشاره به ارائه ۲۲ لایحه به مجلس گفت:

اولویت دولت رشد و تقویت اقتصاد و کمک به کاهش هزینه های زندگی خانواده هاست.

 

با توجه به پیشینه و یادداشت های کوتاه سخنرانی ملکه که در وب سایت دولت منتشر شده است، یکی از این لوایح، لایحه خدمات مالی و بازارها است. هدف از این لایحه حفظ و ارتقای موقعیت بریتانیا به عنوان یک رهبر جهانی در خدمات مالی و بهره گرفتن از مزایای برگزیت است.

 

از جمله مزایای این لایحه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهره برداری از فرصت های فناوری های نوآورانه در خدمات مالی، از جمله حمایت از پذیرش ایمن ارزهای دیجیتال و فضایی انعطاف پذیر به ارائه دهندگان فناوری است.

 

لایحه ایجاد اختیارات بیشتر برای مصادره، بازیابی دارایی های رمزنگاری شده

لایحه دیگری که شاهزاده چارلز به آن اشاره کرد، لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی است. هدف این لایحه سرکوب دزد‌سالاران، جنایتکاران و تروریست‌هایی است که از اقتصاد باز ما سوء استفاده می‌کنند و تضمین می‌کند که ما پول‌های کثیف را از بریتانیا بیرون می‌کنیم.

از جمله عناصر این لایحه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد قدرت برای توقیف و بازیابی سریع‌تر و آسان‌تر دارایی‌های کریپتو، که رسانه اصلی مورد استفاده برای باج‌افزار هستند.

 

در یادداشت کوتاه سخنرانی ملکه توضیح داده شده است:

ایجاد قدرت مصادره مدنی، خطر کسانی را که نمی‌توانند به‌طور کیفری تحت تعقیب کیفری قرار گیرند، اما از سرمایه‌شان برای جنایت بیشتر استفاده می‌کنند، کاهش می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا