اصلاح قانون دارایی‌های دیجیتال بریتانیا

کمیسیون حقوقی انگلستان و ولز توصیه‌های خود را برای اصلاح و توسعه قانون دارایی‌های دیجیتال منتشر کرده است. این توصیه‌ها، که به دنبال ایمن کردن موقعیت بریتانیا به عنوان یک مرکز جهانی کریپتویی هستند، در نظر گرفته شده است تا یک پایه قانونی جامع برای دارایی‌های دیجیتالی فراهم کند که به این فناوری‌های جدید امکان شکوفایی می‌دهد.

 

انطباق با دارایی‌های دیجیتال با تکامل آنها

نهاد مستقل بریتانیا، کمیسیون حقوقی انگلستان و ولز، توصیه‌های خود را برای اصلاح و توسعه قانون دارایی‌های دیجیتال منتشر کرده است. این نهاد قانونی در بیانیه‌ای اضافه کرد که این توصیه‌ها، که به دنبال کمک به حفظ موقعیت بریتانیا به عنوان یک مرکز جهانی ارزهای دیجیتال است، در نظر گرفته شده است تا یک پایه قانونی جامع برای دارایی‌های دیجیتال فراهم کند که به این فناوری‌های جدید امکان شکوفایی می‌دهد.

 

این توصیه‌ها همچنین ظاهراً به دنبال این هستند که طیف متنوعی از فعالان بازار را قادر به تعامل و بهره‌مندی از دارایی‌های فناوری و دیجیتال کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا