بریتانیا پاداش‌های Refer a Friend را ممنوع می‌کند

کسب‌وکارهایی که دارایی‌های کریپتویی را برای مصرف‌کنندگان بریتانیایی بازاریابی می‌کنند باید از قوانین تبلیغاتی سخت‌گیرانه‌تری که توسط ناظر مالی این کشور ارائه می‌شود، پیروی کنند. این موارد شامل ممنوعیت پاداش‌های Refer a Friend برای صنعت و همچنین معرفی یک دوره برای سرمایه‌گذاران برای اولین بار است.

 

تنظیم‌کننده تبلیغات کریپتو را محدود می‌کند و می‌خواهد خطرات را برای خریداران بریتانیایی در بازاریابی واضح‌تر کند

اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) روز پنجشنبه مقررات جدیدی را برای تبلیغات دارایی‌های کریپتویی برای عموم اعلام کرد. بر اساس قوانین سخت‌تر، شرکت‌های رمزارز باید اطمینان حاصل کنند که سرمایه‌گذاران بریتانیایی دانش و تجربه مناسب برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را دارند و به درستی توسط مروج‌ها در مورد ریسک‌های مرتبط هشدار داده می‌شوند.

 

این اقدامات شامل ممنوعیت پاداش‌های Refer a Friend می‌شود، یک سیاست بازاریابی که در فضای کریپتو بسیار محبوب است. FCA همچنین از شرکت‌هایی می‌خواهد که دارایی‌های کریپتویی را برای مصرف‌کنندگان بریتانیایی تبلیغ می‌کنند تا از ۸ اکتبر ۲۰۲۳ برای اولین‌بار دوره cooling-off period را معرفی کنند.

 

FCA به نقل از بلومبرگ توضیح داد که مورد دوم زمانی آغاز می‌شود که یک سرمایه‌گذار بالقوه با درخواست اطلاعات اضافی به مواد تبلیغاتی کریپتو پاسخ می‌دهد. سپس نهادی که سرمایه‌گذاری را بازاریابی می‌کند باید ۲۴ ساعت قبل از پاسخ به درخواست مشتری صبر کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا