امارات متحده عربی، مرکز استراتژیکی برای کوین بیس

کوین بیس معتقد است که استقرار آن در امارات ردپای جهانی آن را گسترش خواهد داد. کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال آمریکا، امارات متحده عربی را به عنوان یک مرکز استراتژیک بالقوه برای عملیات بین‌المللی خود در نظر می‌گیرد. نانا موروگزان، معاون توسعه تجارت و بین‌الملل کوین بیس در یک پست وبلاگی روز دوشنبه فاش کرد که این صرافی در حال مذاکره با تنظیم‌کننده‌های بازار جهانی ابوظبی (ADGM) برای گسترش مجوز برای صرافی بین‌المللی کوین بیس است که به تازگی راه‌اندازی شده است.

 

Coinbase برای تبدیل امارات متحده عربی به یک هاب

تیم اجرایی Coinbase، از جمله بنیانگذار و مدیرعامل برایان آرمسترانگ و Murugesan، در حال حاضر در امارات متحده عربی برای ملاقات با سیاست‌گذاران، بنیانگذاران Web3 و ارزهای دیجیتال و مشتریان هستند. آرمسترانگ قرار است در اجلاس سران فین تک دبی که در حال انجام است، تحت حمایت خانواده سلطنتی که معاون نخست وزیر و وزیر دارایی نیز هستند، سخنرانی کند.

 

این هفته ما خوشحالیم که در دبی و ابوظبی با سهامداران کلیدی محلی دیدار می‌کنیم و شخصا از نقشی که آنها در ایجاد چنین محیطی خوشایندی ایفا کرده اند قدردانی می‌کنیم. شکی نیست که امارات متحده عربی پتانسیل تبدیل شدن به یک مرکز استراتژیک برای کوین بیس را دارد و تلاش‌های ما را در سراسر جهان تقویت می‌کند.

 

Coinbase همچنین با سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی دبی (VARA) همکاری می‌کند، زیرا تنظیم‌کننده در راستای ایجاد چارچوبی جامع برای دارایی‌های دیجیتال با رعایت اصول پایداری اقتصادی و امنیت مالی فرامرزی کار می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا