توییتر مجوز انتقال پول را در سه ایالت دریافت کرد

توییتر در ۵ ژوئیه اعلامیه‌ای را منتشر کرد و فاش کرد که مجوز انتقال پول توسط سه ایالت میزوری، میشیگان و نیوهمپشایر به آن اعطا شده است. این مجوزها بخشی از تلاش توییتر برای ایمن‌سازی مجوزهای انتقال پول در تمام ۵۰ ایالت ایالات متحده است. با این تأییدیه‌های اخیر، توییتر اکنون می‌تواند به عنوان یک ارائه‌دهنده پرداخت در سه ایالت فوق عمل کند.

 

توییتر مجوزهای انتقال‌دهنده پول را در ایالت‌های کلیدی در میان موضوعاتی که متا راه‌اندازی می‌کند با جمع‌آوری ۱۰ میلیون کاربر تضمین می‌کند

پلتفرم رسانه‌های اجتماعی متعلق به ایلان ماسک تسلا، طبق اعلامیه‌ای در روز چهارشنبه، سه مجوز دولتی ارسال‌کننده پول دریافت کرده است. ماسک به اشتراک گذاشت که توییتر قصد دارد یک سیستم پرداخت را تا پایان سال راه‌اندازی کند، پس از تأیید بازارهای ایالات متحده و بین‌المللی. این تاییدیه‌ها توسط میشیگان، نیوهمپشایر و میزوری اعطا شد و توییتر را قادر ساخت به عنوان ارائه‌دهنده پرداخت در آن مناطق خاص فعالیت کند.

 

در اصل، یک مجوز انتقال پول مورد تایید دولت به یک نهاد یا فرد مجوز رسمی می‌دهد تا به طور قانونی در تجارت انتقال پول یا ابزار پرداخت مشارکت کند. توییتر این پتانسیل را دارد که مفاهیم مختلفی مانند صدور کارت‌های پیش پرداخت و ارائه خدمات حواله با ارزهای خارجی را بررسی کند. این حرکت استراتژیک مطابق با دیدگاه ماسک برای X (یا اپلیکیشن همه چیز) است، همانطور که او قبلاً در اکتبر اعلام کرد که توئیتر تسریع‌کننده‌ای برای تحقق چشم‌انداز اصلی X.com است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا