پیشی گرفتن TUSD از تتر در معاملات بیت کوین بایننس

معامله‌گران بیت کوین در بایننس پس از اینکه صرافی از پرداخت هزینه از جفت معاملاتی خودداری کرد، به سرعت به TUSD مهاجرت کردند. TrueUSD (TUSD) پس از اینکه بایننس در اواخر فوریه شروع به استفاده از توکن به عنوان ارز دیجیتال منتخب خود کرد، به عنوان پنجمین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار ظاهر شد. هفته گذشته، جفت معاملاتی BTC/TUSD از ۵۰ درصد سهم معاملات بیت کوین بایننس فراتر رفت و از BTC/USDT پیشی گرفت.

 

آیا رقیب بعدی TUSD Tether است؟

بر اساس تجزیه و تحلیل ارائه‌دهنده داده‌های بازار کریپتو Kaiko در روز دوشنبه، BTC/TUSD در هفته گذشته پس از یک دوره تسلط بی‌نظیر BTC/USDT در ماه گذشته به بزرگترین بازار بیت کوین در بایننس تبدیل شد.

 

USDT در سال ۲۰۱۴ توسط تتر به عنوان یکی از استیبل کوین‌های ثابت با دلار راه‌اندازی شد و امروزه بزرگترین در نوع خود با ارزش بازار بالا باقی مانده است. این شرکت که تا آپریل ۲۰۲۳ بیش از ۸۰ میلیارد دلار ارزش داشت، با استفاده از ذخایر نقدی متشکل از پول نقد و اسناد کوتاه مدت خزانه‌داری ایالات متحده، پیوند خود را با دلار حفظ کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا