عرضه TUSD افزایش یافت

با وجود کاهش استیبل کوین‌ها به دلیل بازخریدهای قابل توجه، به ویژه از پروژه‌هایی مانند USDC ،DAI و BUSD، پروژه TUSD افزایش قابل توجهی در عرضه خود تجربه کرده است. TUSD بیش از یک میلیارد دلار توکن به عرضه فعلی خود اضافه کرده است. در حال حاضر، ارزش بازار TUSD تقریباً ۳.۱۳ میلیارد دلار است.

 

عرضه TUSD در ۱۶ ژوئن ۵۲ درصد افزایش یافت و با یک میلیارد توکن افزایش یافت

در به‌روزرسانی اخیر استیبل‌کوین، زمان‌های چالش‌برانگیز پیش‌روی اقتصاد توکن مبتنی بر دلار را روشن کردیم، با بازخریدهای قابل توجهی که باعث شد ارزش بازار آن به پایین‌ترین حد خود در ۲۰ ماه گذشته سقوط کند. تا ۱۹ ژوئن ۲۰۲۳، ارزش بازار جمعی استیبل کوین‌های پیشرو به ۱۲۹.۹۹ میلیارد دلار می‌رسد، در حالی که این توکن‌ها شاهد حجم تجارت جهانی ۲۰.۸۴ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.

 

قابل ذکر است، سه مورد از پنج استیبل کوین برتر از نظر ارزش بازار، یعنی USDC ،DAI و BUSD، کاهش عرضه را در محدوده ۳.۸٪ تا ۲۲٪ در ۳۰ روز گذشته تجربه کرده اند. از سوی دیگر، TUSD شاهد افزایش عرضه حدود ۵۳.۵ درصدی طی ماه گذشته بوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا