تحلیل هفتگی ترون، همچنان بدون نوسان، ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل هفتگی ترون در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت ترون به صورت رنج دارد. شکست خط روند صعودی بلند مدت ترون شکسته شده است، اما حرکت‌های ترون به شدت آهسته است و خیلی نوساناتی را رقم نمی‌زند. آیا دوباره ترون به خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در تحلیل هفتگی ترون به وضعیت جفت ارز TRX/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل هفتگی ترون

ترون همچنان در یک مسیر امن و من نوسان در حال حرکت است. انتظار زیادی از حرکت ترون به سمت اهداف بالاتر و یا پایین‌تر نمی‌رود و به شدت کم نوسان است. این هفته به نظر روند مثبتی را ترون رقم خواهد زد.

تحلیل هفتگی ترون 22 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال ترون

تحلیل هفتگی ترون نشان از این دارد که طی هفته اخیر روند صعودی را شروع کرده است. کف‌های قیمتی ترون در حوالی ۰.۰۶۵۳ دلار و ۰.۰۵۴ دلار و ۰.۰۵۰ دلار تشکیل داده است. در مسیر صعودی اما حرکت به سمت ۰.۰۷۳ دلار از این ناحیه محتمل است. در صورتی که بالای این محدوده تثبیت رخ دهد، می‌توان انتظار داشت تا ترون به سمت اهداف بالاتری مثل ۰.۰۹۳ دلار و ۰.۱۳ دلار حرکت خود را ادامه خواهد داد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا