مبتدی

ارز TWT چیست و چه کاربردی در کیف پول TrustWallet دارد؟

تراست ولت توکن

ارز TWT توکن رسمی تراست ولت که یکی از محبوب ترین کیف پول های رایگان ارز دیجیتال می باشد، است. تراست ولت یک کیف پول محبوب است که دارایی قابلیت های بسیاری میباشد، از جمله این قابلیت ها نگهداری از NFT ها، پشتیبانی از انواع ارز های دیجیتال، خرید و فروش ارز های دیجیتال و بسیاری از قابلیت های دیگر است.در ادامه این مقاله به بررسی کامل ارز تراست ولت و موارد مربوط به آن میپردازیم.

 

کیف پول تراست ولت

موسس اپلیکیشن تراست ولت فردی به نام ویکتور رادچنکو است که این نرم‌افزار را در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی کرد، تراست ولت یک کیف پول با رابط کاربری بسیار ساده است و بیش از ۲۵۰ هزار ارز دیجیتال را پشتیبانی میکند که شامل بیش از ۳۳ بلاکچین مختلف میشود که این مسئله نشانه طیف گسترده ای از ارز های دیجیتال است که در تراست ولت پشتیبانی میشود. همچنین کلیه خدمات تراست ولت بدون نیاز به KYC انجام میشود، رادچنکو KYC را مانعی برای کاربران برای ایجاد حساب کاربری و استفاده از ارزهای دیجیتال میداند و یکی از مزیت های تراست ولت انجام معاملات ارز دیجیتال بدون نیاز به KYC است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد میشود از مقاله کیف پول تراست ولت + آموزش ۰ تا ۱۰۰ همراه با ویدیو بازدید نمائید.

ارز تراست ولت1

 

نحوه کار ارز Trust Wallet

ارز TWT یا همان Trust Wallet token ارز دیجیتال جکومتی و بومی نرم‌افزار تراست ولت است که کاربرد آن حول فعالیت های حکومتی است، دارندگان ارز تراست ولت میتوانند در مورد رای گیری ها در خصوص آینده نرم‌افزار تراست ولت و تصمیم گیری های مربوط به این نرم‌افزار شرکت کنند. موضوعات رای گیری ها و تصمیم گیری ها شامل به روز رسانی های آتی این نرم‌افزار و افزودن ویژگی های جدید است. در خارج از دنیای تراست ولت این توکن کاربرد خاصی ندارد اما در درون این نرم‌افزار، دارندگان میتوانند هنگام مبادله ارز های دیجیتال و اعمالی که فی در آنها وجود دارد از تخفیف های مختلفی بهره‌مند شوند. در خارج از اکو سیستم تراست ولت شما میتوانید از ارز TWT به عنوان روش پرداخت یا خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

 

توکنومیک ارز تراست ولت (TWT)

ارز TWT یک ارز دیجیتال بر بستر بایننس BEP-20 میباشد، نام این ارز دیجیتال Trust Wallet token بوده و نماد اختصاری آن TWT است، دلیل انتخاب بستر بایینس برای راه‌اندازی این ارز دیجیتال فی شبکه پایین و تراکنش ها سریع میباشد. تعداد کل توکن های قابل عرضه تراست ولت توکن برابر ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد بوده و تعداد توکن های در گردش این ارز دیجیتال در زمان نوشتن این مقاله برابر ۴۱۶,۶۴۹,۹۰۰ واحد میباشد.

ارز تراست ولت2

 

قیمت ارز دیجیتال تراست ولت

قیمت این ارز دیجیتال در زمان نوشتن این مقاله برابر ۲.۵۸$ میباشد، بالاترین قیمت در طول تاریخ این ارز دیجیتال (ATH) برابر ۲.۷۱$ بوده و پایین ترین قیمت این ارز دیجیتال در طول تاریخ آن (ATL) برابر ۰.۰۰۶۴۷۸$ میباشد. آینده قیمتی این ارز دیجیتال نسبت به محبوبیت بیشتر تراست ولت پیش خواهد رفت. هر چه نرم‌افزار تراست ولت بین کاربران بازار ارزهای دیجیتال محبوب تر شود، قیمت توکن و توجه بازار ارزهای دیجیتال به این توکن بیشتر خواهد شد.

 

جمع‌بندی

ارز تراست ولت توکن حکومتی کیف پول تراست میباشد که در تصمیم گیری ها و رای گیری ها به عنوان واسطه ای بین جامعه و توسعه دهندگان این کیف پول میباشد و همچنین دارای ارزش خاصی در بین جامعه این ارز میباشد، در بالا به بررسی کامل این ارز دیجیتال و موارد مربوط به آن پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا