ترامپ درآمدش از NFTها را فاش کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، گزارش مفصل‌تری از امور مالی خود از جمله درآمد حاصل از مجموعه توکن غیرمثلی (NFT) خود ارائه کرد. موجودی ارز دیجیتال یک کیف پول اتریوم نیز به عنوان بخشی از یک میلیارد دلار درآمد دریافت شده از منابع مختلف اعلام شده است.

 

دونالد ترامپ درآمد حاصل از NFTها، هزینه‌های سخنرانی و فروش هتل را شرح می‌دهد

بلومبرگ گزارش داد چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ، اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت مالی خود ارائه کرده است، جزئیات درآمد حاصل از هزینه سخنرانی، فروش هتل واشینگتن دی سی و کلکسیون‌های دیجیتالی خود را بیان می‌کند.

 

در یک افشای اصلاح شده که در دفتر اخلاق دولتی ثبت شده است، او مبالغ دقیق بیش از ۱ میلیارد دلار درآمد دریافتی از این منابع و سایر منابع را که قبلاً فقط به صورت کلی به کمیسیون انتخابات فدرال اعلام کرده بود، فاش می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا