راه‌اندازی مجموعه NFT ترامپ

چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ، از راه‌اندازی NFTهای جدید خود در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۲ خبر داد. ترامپ مجموعه NFT را از طریق حساب Truth Social خود فاش کرد و رئیس جمهور سابق گفت که NFTها یک هدیه عالی برای کریسمس خواهند بود.

 

رئیس‌جمهور سابق گفت مجموعه NFT شامل جوایز منحصربفرد مرتبط با ترامپ هستند

دونالد ترامپ امیدوار است بتواند دوباره همراهی آمریکایی‌ها را داشته باشد زیرا این تاجر و شخصیت رسانه‌ای مجموعه NFT خود را در روز پنجشنبه معرفی کرد. NFTها را می‌توان در collecttrumpcards.com مشاهده کرد و طبق پورتال وب، کارت‌های معاملاتی NFT ترامپ با استفاده از بلاکچین Polygon ساخته می‌شوند. دلیل اینکه ترامپ از Polygon استفاده کرد این است که این شبکه خود را دوستدار محیط زیست و بدون انتشار کربن توصیف می‌کند که آن را برای محیط زیست بهتر می‌کند. حساب رسانه اجتماعی ترامپ در Truth Social اولین مجموعه NFT را اعلام کرد.

 

ترامپ نوشت:

مجموعه رسمی کارت تجارت دیجیتال دونالد ترامپ من اینجاست! این کارت‌های محدود، هنر شگفت‌انگیز زندگی و حرفه من را نشان می‌دهند.

 

چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده گفت:

همه کارت‌های تجارت دیجیتال ترامپ مورد علاقه خود را جمع‌آوری کنید، بسیار شبیه به یک کارت بیسبال است، اما امیدوارم بسیار هیجان انگیزتر باشد. کارت‌های خود را اکنون دریافت کنید. هر عدد فقط ۹۹ دلار یک هدیه کریسمس عالی خواهد بود. منتظر نباش چون به اعتقاد من، آنها خیلی سریع فروخته خواهند شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا