درآمد میلیونی دونالد ترامپ از آخرین مجموعه NFT خود

یک بار دیگر، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، دونالد ترامپ، ثابت کرد که در کسب درآمد حتی با NFT متخصص است. بر اساس داده‌های آخرین افشای مالی وی که توسط گروه ناظر Citizens for Responsibility and Ethics in Washington (CREW) منتشر شده است، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده ممکن است بین ۱۰۰,۰۰۰ تا ۱ میلیون دلار از فروش مجموعه ۴۵,۰۰۰ قطعه‌ای NFT خود درآمد داشته باشد. CREW گزارش می‌دهد که ترامپ ممکن است مبلغ فوق را از فروش NFTهایی که در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد و زندگی و حرفه ریاست جمهوری او را به نمایش گذاشت، به دست آورده باشد. مجموعه ترامپ با قیمت هر کدام ۹۹ دلار عرضه شد و فروش آن به حداکثر ۱۰۰ قطعه برای هر نفر محدود شد. خریداران این شانس را داشتند که برنده جوایز منتخبی مانند یک شام VIP با رئیس جمهور سابق شوند.

 

مجموعه دونالد ترامپ در کمتر از یک روز فروخته شد

اگرچه راه‌اندازی NFT در رسانه‌های اجتماعی به دلیل حضور رئیس‌جمهور سابق در لباس‌های تا حدودی جسورانه یا برون‌گرا مورد انتقاد قرار گرفت، اما حقیقت این است که با استقبال خوبی از سوی جامعه کریپتو و طرفدارانش مواجه شد، زیرا تمام ۴۵,۰۰۰ قطعه در کمتر از یک روز فروخته شد.

 

به گفته ترامپ، سرمایه‌های این مجموعه هیچ ارتباطی با هیچ کمپین سیاسی نداشته است، بنابراین رئیس‌جمهور سابق به لطف نفوذ خود به NFT، مبلغ قابل توجهی را به جیب زد و برای استفاده شخصی او است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا