تحلیل ترونتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل ترون، صعود یا پول بک؟ ۹ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون که هفته گذشته با نزول از فشردگی خود خارج شده بود، هم‌اکنون با کندل‌های سبز همراه شده است. اگرچه کندل‌های سبز به نشانه تغییر روند نزولی نیست، بلکه می‌‌تواند پول بک یا اصلاح روند نزولی باشد. به‌طور کلی احتمال نزول بیشتر از صعود است، اگر معامله‌گر کوتاه مدت هستید، از صعود‌های فعلی می‌توانید به‌عنوان پیدا کردن فرصت مناسب برای معامله فروش باشید. هم‌اکنون قیمت ترون در حدود ۰.۰۶۵ دلار بوده و از سقف قبلی حدود ۱۰ درصد ریزش کرده است. با ادامه تحلیل ترون همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ترون

همانطور که گفتیم انتظار نزول را بیشتر از صعود قیمت داریم، هرچند که این اصلاح صعودی می‌تواند تا سطوح بالاتری ادامه پیدا کند. ترون همچنان زیر خط روند نزولی طولانی مدت خود در حال معامله است، پس تا زمانی که خط روند پا برجاست روند اصلی نزولی بوده و احتمال نزول بالا‌تر خواهد بود.

 

نمودار روزانه ترون
نمودار روزانه ترون

 

ترون می‌تواند مطابق با سناریو کشیده شده در تصویر حرکت کند. اگر باری دیگر خط روند را تاچ کند، فرصت خوبی برای فروش یا باز کردن معامله فروش در فیوچرز به وجود آورد.

اندیکاتور RSI نیز پس شکست سطح حمایت ۵۰ در حال تست دوباره آن است. ظاهرا اینطور نشان می‌دهد که حرکت صعودیش پول بکی به سطح از دست داده است و احتمال اینکه دوباره به سمت نزول چرخش کند بیشتر است.

  • ترون در موقعیت معامله قرار ندارد، در وضعیت کنون هم فروش پر ریسک است هم خرید، با تکمیل پول بک و مشاهده سیگنال‌های کافی می‌توان به فروش فکر کرد.
  • اگر به دید بلند مدت می‌خواهید خریداری کنید، بهتر است عجله نکنید، صبر کنید تا قیمت خود را تثبیت کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا