تحلیل ترون، روز‌های مثبت، ۷ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال محبوب ترون روز‌های مثبتی را پشت سر می‌گذارد. تحلیل ترون که در هفته‌های گذشته به دلیل از دست دادن پگ استیبل کوین الگوریتمی خود دچار ریزش شده بود، هم‌اکنون در حال بازیابی قیمت خود است. به‌طور کلی ترون با رشد دامیننس خود و ارتقا رتبه در سایت کوین مارکت کپ در چند ماه گذشته، بهتر از کلیت بازار عمل کرده است.

هم اکنون ترون در حال حرکت به سمت مقاومت ۷ سنت است که مقاومت معتبری نیز است. باید دید این ارزدیجیتال چه تصمیمی پس از برخورد با این مقاومت مهم خواهد گرفت.

 

نمودار روزانه ترون
نمودار روزانه ترون

 

همانطور که در تصویر مشخص است، ترون در حال نزدیک شدن به حمایت ۷ سنت است. در صورتی که موفق به عبور از حمایت شود، احتمالا وارد یک فاز تراکمی کوتاه مدت برای گذر از حد روند نزولی خواهد شد.

در صورتی که مقاومت به وظیفه خود عمل کند، ترون می‌تواند باری دیگر تا حمایت ۵ سنت ریزش را تجربه کند.

اندیکاتور RSI به نقطه حساس ۵۰ رسیده، نفوذ RSI به سطوح بالاتر می‌تواند نشانه مثبتی برای ترون باشد. به شرطی که با تثبیت نیز همراه شود. از آنجایی که ترون هنوز به مقاومت خود نرسیده، ممکن است یک نفوذ جعلی نیز صورت بگیرد.

  • ترون در این لحظه برای خرید مناسب نیست، باید تا واکنش به مقاومت و تایید حرکت بعدی آن صبر کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا