تحلیل ترونتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل ترون، ادامه روند نزولی، ۶ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون بعد از اینکه روند ساید طولانی مدت خود را به پایان رساند، همچنان در حال نزول قیمت است. خرس‌ها برای صعود مصمم هستند و احتمال مشاهده کف کلیدی ۵ سنت وجود دارد. در این صورت فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در این رمز ارز به وجود خواهد آمد. انتظار داریم که سطح کلیدی ۵ سنت کف نهایی ترون را تشکیل دهد و این ارز دیجیتال با حمایت مواجه شود. هم‌اکنون قیمت ترون در حدود ۶ سنت معامله می‌شود. با ادامه تحلیل ترون همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ترون

همانطور که گفتیم ترون در حال تجربه روندی نزولی است. همچنین این روند می‌تواند تا کلیدی‌ترین سطح حمایتی ترون ادامه یابد. برای سرمایه‌گذاری در این رمز ارز بهتر است صبر کنید تا حمایت کلیدی لمس شده و تثبیت دهد. همچنین در صورت تغییر جهت، ترون می‌تواند با صعود خود به سمت امتحان دوباره مقاومت خط روند نزولی تاریخی رود. درنهایت خروج از این خط روند برای صعود‌های آینده ترون باید اتفاق اوفتد.

 

تحلیل ترون
تحلیل ترون

 

اندیکاتور RSI کم رمق نشان داده است. مدت‌هاست که زیر سطح ۵۰ نوسان کرده و تمایلات نزولی بیشتر دارد. این می‌تواند به ادامه روند نزولی کمک کند. در صورت نزول RSI می‌تواند به کف‌های خود رسیده و صعودی شود. در نهایت تا زمانی که RSI زیر سطح ۵۰ باشد قدرت خرس‌ها بیشتر است.

 

  • برای خرید ترون عجله نکنید. فرصت‌های بهتری به وجود خواهد آمد. در معاملات خود، حتما جوانت مدیریت ریسک و سرمایه‌گذاری را رعایت کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا