تحلیل ترون، تصمیم معامله‌گران به نزول، ۴ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون، چیزی بیش از یک ماه در یک بلاتکلیفی گیر کرده بود، گویا بالاخره تصمیم به نزول گرفته است. ترون پس از برخورد چندین باره به سطح مقاومت خود که در قیمت ۷ سنت قرار دارد، این بار با ضربه محکم خرس‌ها مواجه شد و نزول آن شدت گرفت. انتظار داریم ترون به نزول تا لمس دوباره حمایت کلیدی ۵ سنت ادامه دهد. گرچه از تاثیرات بیت کوین بر بازار نباید چشم پوشی کرد.  برای مطالعه‌ داده‌های بیشتر در باره تحلیل ترون تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه ترون
نمودار روزانه ترون

 

قدرت فروشندگان در نمودار ترون مشخص است. کندل قدرتمند قرمز احتمال ادامه یافتن آن بالاست. انتظار داریم ترون برای اهداف پایین‌تر و در نهایت حمایت ۵ سنت نزول کند. در صورتی که ترون به هدف قیمتی ۵ سنت دست پیدا کند، بهترین فرصت سرمایه‌گذاری در این رمز ارز پدید خواهد آمد.

اندیکاتور RSI نیز پس از تلاش فراوان برای عبور از مقاومت سطح ۵۰، موفق نشد و از آن به سمت پایین پس زده شد. نوسان RSI در زیر محدوده ۵۰، همواره به مانتوم نزولی افزوده است.

  • برای خرید ترون عجله‌ نکنید، با کمی صبر می‌توانید فرصت‌ها و قیمت‌های بهتری را برای سرمایه‌گذاری شکار کنید.
  • در صورت خرید در محدوده‌های پایین‌تر، مدیریت سرمایه، خرید پله‌ای و حد ضرر فراموش نشود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا