تحلیل ترون، روز‌های فرسایشی ترون ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

هفته‌ای دیگر با تحلیل ترون. این بار خواهیم دید که ترون با توجه به اخبار بد می‌تواند حمایت‌‍‌های خود را نگهدارد؟

ارزدیجیتال ترون که در ماه گذشته بهتر از کلیت بازار عمل کرده بود، وارد یک چرخه فرسایشی شده است. متأسفانه به دلیل اخبار بدی که در مورد از دست روند پگ دلاری استیبل کوین ترون منتشر شد، این ارز دیجیتال موفق به نگهداشتن حمایت ۰.۷ دلار و خروج از مثلث طولانی مدت خود نشد. با این حال ترون خوب توانست جلوی ریزش قیمت را بگیرد و از حمایت پایین‌تر خود را بازیابی کرد.

هم‌اکنون ترون در محدوده قیمتی ۰.۰۶ دلار در حال نوسان است و یک تراکم فرسایشی را تجربه می‌کند، به قطعیت نمی‌توان در مورد مسیر آینده آن خبر داد.

 

نمای روزانه ترون
نمای روزانه ترون

 

اندیکاتور‌های ترون، از کاهش فشار فروش صحبت می‌کنند، خروج آنها از محدوده اشباع فروش نشانه‌ خوبی برای بازیابی ریزش‌های اخیر است. با این حال ۲ سناریو رسم شده در تصویر محتمل‌ترین مسیر‌ها برای حرکت آینده ترون هستند. نگهداشتن حمایت ۵ سنت از مهم‌ترین اقدامات ارز ترون است. در صورتی که حمایت ۵ سنت حفظ شود ترون بالاخره برای خروج از مثلث  ۴۳۰ روزه خود اقدام خواهد کرد.

  • اگر قصد سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ترون را دارید، بهتر است تا تست دوباره حمایت ۵ سنت صبر کنید. 
  • در صورت سرمایه‌گذاری حتما از خرید پله‌ای استفاده کنید تا در صورت ریزش بیشتر میانگین خود را کم کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا