تحلیل ترونتحلیل

تحلیل ترون، برتری مطلق خرس‌ها، ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون، بیش از یک ماه هست که درگیر روند نزولی جدیدی شده است. در این روند فروشندگان برتری مطلق را به خود اختصاص داده‌اند. انتظار داریم روند نزولی، تا سطح حمایت کلیدی ۵ سنت ادامه پیدا کند. سطح ۵ سنت از قدرت کافی برای پایان دادن به ریزش‌های طولانی مدت برخوردار است. با این حال باید دید آیا گاو‌ها به حمایت ترون برمی‌خیزند یا خیر. هم‌اکنون قیمت ترون در حدود ۰.۰۵۹ دلار معامله می‌شود. برای مشاهده جزئیات بیشتر از تحلیل ترون تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ترون

همانطور که گفتیم، برتری فعلا دست خرس‌های بازار است. تمایلات نزولی قوی و انتظار داریم این روند تا لمس سطح استاتیک ۵ سنت ادامه پیدا کند. اگر سطح ۵ سنت حفظ شود، ترون وارد حرکت خنثی و کف‌سازی خواهد شد که فعلا بهترین سناریو پیش رو برای این رمز ارز است. اگر این سطح نیز مانع ریزش نشود، ترون می‌تواند تا قیمت‌های ۳ و ۲.۵ سنت ریزش کند که تمام رشد ۲ ساله خود را پس خواهد گرفت.

 

تحلیل ترون
تحلیل ترون

 

اندیکاتور RSI زیر سطح ۵۰ درحال نوسان است که از برتری خرس‌ها ندا می‌دهد. ظاهرا این نمودار نیز تمایل دارد تا محدوده اشباع فروش را لمس کند. این اقدام به افزایش فشار فروش و قدرت بیشتر فروشندگان منجر خواهد شد. تمامی شواهد موجود فعلا از تمایل به نزول صحبت می‌کنند پس اگر قصد خرید ترون را دارید بهتر است فعلا صبر کنید.

 

  • سطح ۵ سنت می‌تواند بهترین سطح برای خرید و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال باشد.
  • در صورت سرمایه‌گذاری حتما جوانب مدیریت ریسک و حد ضرر را رعایت کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا