تحلیل ترون، پایان قدرت‌نمایی، ۲۴.خرداد.۱۴۰۱

تحلیل ترون ۲۴ خرداد. ارز دیجیتال ترون که در هفته‌های گذشته، روندی بر خلاف بازار گرفته بود و قدرت‌نمایی می‌کرد این بار قدرت خود را از دست داد و در چند روز گذشته با ۲۰ درصد ریزش همراه شد. ترون همچنان نسبت به کلیت بازار قوی ظاهر شده سطوح کلیدی خود را حفظ کرده است.  اگر اوضاع کلی بازار کمی بهبود بخشد، ترون می‌تواند در قیمت ۵ سنت حمایت شده و خود را تثبیت کنید.

 

چارت روزانه ترون
چارت روزانه ترون

 

طبق تصویر دو سناریو احتمالی برای ترون دیده شده است. تثبیت بالای حمایت ۵ سنت یا ریزش تا محدوده ۲.۵ سنت. هر دو سناریو به یک اندازه محتمل هستند و شرایط کلی بازار بسیار در تایین حرکت این رمز‌ارز تاثیرگذار است. با توجه به نفوذ اندیکاتور RSI به محدوده زیر ۳۰ می‌توان انتظار داشت فروشندگان کمی قدرت بگیرند و قیمت را به‌طور موقت به سطوح پایین‌تر هدایت کنند.

  • برای خرید ترون حتما از خرید پله‌ای استفاده کنید سطوح ۵ و ۲.۵ سنت برای خرید مناسب هستند.
  • باتوجه به پیشرفت‌های فاندامنتالی فعلا ترون از قدرت بیشتری نسبت به رقبای خود برخوردار است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا