تحلیل ترونتحلیل

تحلیل ترون، جستجو برای کف قیمت، ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون، یک‌ماهه گذشته را نزولی گذرانده است. با وجود قدرت بالای کندل‌های قرمز، گاو‌ها نیز خوب توانسته اند فشار فروش را جذب کنند. هم‌اکنون ترون در حال ایجاد یک حمایت جدید در قیمت ۶ سنت بوده اما همچنان احتمال نزول تا کف ۵ سنت نیز وجود دارد. باید کدام سطوح می‌توانند روند قیمتی این ارز دیجیتال را تغییر دهند. در حال حاضر قیمت ترون در حدود ۰.۰۶۱ دلار بوده و در ۲ هفته اخیر رنج معامله شده است. با ادامه تحلیل ترون همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ترون

همانطور که در تیتر مطلب نوشتیم، ترون در حال پیدا کف کردن کف قیمتی خود و نقطه مناسبی برای پایان دادن به ریزش‌ها است. حمایت کنونی تا این لحظه مانع از ریزش بیشتر شده، اما از نظر پرایس اکشنی قدرت کافی برای تغییر روند را ندارد. هرچند که با واگرایی پی در پی RSI مواجه شده که خود سیگنال مهمی است.

 

تحلیل ترون
تحلیل ترون

 

اگر ترون از همین سطح مجدد صعودی شود، باری دیگر برای لمس مقاومت داینامیک، یعنی خط روند نزولی حرکت خواهد کرد. اگر حمایت کنونی بشکند، ترون کف ۵ سنت را خواهد دید که احتمالا کف نهایی این رمز ارز خواهد بود.

اندیکاتور RSI اما روند خود را تغییر داده و چندین واگرایی پی در پی با نمودار قیمت به وجود آورده است. این یکی از بزرگترین سیگنال‌های اندیکاتور RSI است. این اندیکاتور سیگنال صعودی صادر کرده اما تا زمان تایید پرایس اکشنی آن به تنهایی نمی‌توان به آن اتکا کرد.

 

  • ترون هم‌اکنون در موقعیت معامله قرار ندارد، زیرا تکلیف حرکت آینده آن مشخص نیست و معامله آن در این لحظه با ریسک بالایی همراه است.
  • بهترین فرصت خرید ترون نزول آن و لمس حمایت کلیدی ۵ سنت است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا