تحلیل ترون، کمین خرس‌‍‌ها، ۲۰ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون که در دو هفته گذشته روز‌های نسبتا سبزی را پشت سر گذاشته بود، باری دیگر وارد چرخه نزولی خود شده است. در تحلیل ترون این هفته خواهیم دید که این رمز‌ارز به مقاومت کلیدی ۷ سنت برخورد کرده و موفق به شکست آن نشده است. حال این چرخه نزولی تا کجا ادامه خواهد یافت؟ آیا ترون باری دیگر برای امتحان حمایت ۵ سنت باز خواهد گشت؟

 

نمودار روزانه ترون
نمودار روزانه ترون

 

برخورد ترون به مقاومت کلیدی و واکنش به آن کاملا مشخص است. گارد صعودی و قدرت فروشندگان نیز در کندل‌ها قابل مشاهده است. با توجه به قدرت فعلی کندل‌ها احتمال اینکه این روند نزولی تا امتحان سطح حمایت کلیدی ۵ سنت بسیار بالاست. نزول بیشتر از آن فعلا دور از تصور است اما اولین ایستگاه قیمت سطح ۵ سنت است.

اندیکاتور RSI نیز موفق به تثبیت بالای سطح ۵۰ نشده و باری دیگر در حال نزول به زیر محدوده ۵۰ است. اگر RSI خود را زیر سطح ۵۰ تثبیت کند، احتمال دیدن قیمت ۵ سنت توسط ترون بیشتر خواهد شد.

  • درحال حاضر ترون در موقعیت خرید قرار ندارد و بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کنید.
  • عجله کردن برای معامله همواره به ضرر معامله‌گر بوده است.
  • خرید در محدوده ۵ سنت با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه می‌تواند معامله کم ریسکی باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا