تحلیل ترون، همچنان بلاتکلیفی، ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال محبوب ترون، پروژه‌ای بلاکچینی که جزو شبکه‌های ثابت شده در دنیای بلاکچین است. این ارز دیجیتال مدت زیادی است که زیر مقاومت ۷ سنتی درحال نوسان است. نه قدرت شکست آن را دارد نه تمایل به نزول، گاو‌ها زمین بازی را رها نکرده اما قدرت شکست مقاومت را نیز ندارند. تحلیل این هفته ترون مانند هفته گذشته است، سناریو‌ها پا برجاست و اتفاق جدیدی در این نمودار این پروژه دیده نمی‌شود. با ادامه تحلیل ترون، سناریو‌ها را باری دیگر بررسی می‌کنیم.

 

نمودار روزانه ترون
نمودار روزانه ترون

 

همانطور که در تحلیل ترون مشاهده می‌کنید، گاوها بیش از دو ماه است که در حال تلاش برای عبور از مقاومت ۷ سنت هستند، تا کنون این سطح مانند سد محکمی عمل کرده و جلوی رشد ترون را گرفته است. سناریو‌های احتمالی در تصویر کشیده شده است، بالاخره این نبرد پایان خواهد گرفت و یک طرف پیروز خواهد شد. اگر خرس‌ها پیروز شوند ترون می‌تواند تا سطوح پایین‌تر و حتی حمایت ۵ سنت ریزش کند. اما اگر گاو‌ها پیروز شوند، بالاخره ترون از سد این مقاومت و همچنین مثلث دو ساله خود بیرون خواهد آمد. این اتفاق می‌تواند نقطه عطفی برای ترون به حساب آید و قیمت را به سطوح بالاتری هدایت کند.

اندیکاتور RSI نیز مدتی درگیر روند خنثی شده است. اما نکته مثبت، نوسان این اندیکاتور بالای سطح ۵۰ است که می‌تواند به قدرت گرفتن گاو‌های بازار کمک کند. با این حال سیگنال به تنهایی قابل اتکا نیست و تا زمان مشخص نشدن تکلیف بازار باید نظاره گر بود.

  • اگر قصد معامله، خرید یا فروش ترون را دارید، بهتر است تا زمان مشخص شدن مسیر ترون و خارج شدن از این بلاتکلیفی صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا