تحلیل ترون، قدرت نسبتی نسبت کلیت بازار، ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون که همواره یکی از ارز‌های محبوب در بین ایرانیان بوده است. این روز‌ها از قدرت نسبی خوبی برخوردار است، برخلاف کلیت بازار با رشدی نسبی همراه بود و موفق به تثبیت قیمت در سطوح بالاتر شده است. ترون همچنان مثلث چندین ماهه خود را حفظ کرده و بر خلاف تلاش بسیار هفته گذشته نیز موفق به خروج از مثلث نشد. در تحلیل گذشته انتظار داشتیم خط روند نزولی به وظیفه خود عمل کند و مانع از رشد قیمت شود که همین‌طور نیز شد.

 

ترون، نمای روزانه
ترون، نمای روزانه

 

اگر سرمایه‌گذار ترون هستید، بهتر است دارایی خود را با هدف قیمت‌های بالاتر در میان مدت نگهداری کنید. اما اگر قصد خرید و سرمایه‌گذاری در این رمز‌ارز را دارید فعلا ترون در موقعیت خرید قرار ندارد، بهتر است کمی صبر کنید تا قیمت خود در سطوح حمایت کشیده شده تثبیت کند. 

حمایت‌های فعلی : ۰.۰۷۲ ، ۰.۰۵ ، ۰.۰۲۳ دلار

اندیکاتور RSI چیزی در حدود ۴ ماه است که یک روند صعودی قوی تشکیل داده است. هم اکنون باری دیگر به خط روند رسیده است. در صورت شکست این خط رو به پایین، احتمال نزول یا اصلاح قیمت بالا می‌رود.

تارگت قیمت میان مدت می‌تواند ۰.۱۱ دلار باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا