تحلیل ترون، نزدیک شدن به مقاومت کلیدی، ۱۴ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون همچنان در مثلث بلند مدت خود در حال نوسان است. مثلثی که نزدیک به ۲ سال پا برجاست. در تحلیل ترون هفته گذشته دیدیم که پس از برخورد به حمایت کلیدی ۵ سنت دوباره صعودی شده و در حال حرکت به سمت مقاومت ۷ سنت است. حال ترون به مقاومت کلیدی خود نزدیک شده و سد راه محکمی در مقابل خود دارد. آیا این ارز دیجیتال محبوب می‌تواند از مقاومت خود گذر کند؟

 

تایم فریم روزانه ترون
تایم فریم روزانه ترون

 

احتمال اینکه ترون از محدوه این مقاومت برگشت بخورد و دوباره به سمت پایین حرکت کند بسیار بالاست. اما در کنار آن می‌توان به‌‌صورت موقت از مقاومت عبور کرده و هدف خود را خط روند نزولی قرار دهد. در هر صورت انتظار صعود قدرتمندی از ترون نداریم و سناریو حرکت ساید محتمل‌ترین است.

مقاومت‌ها:

  • سطح استاتیک ۷ سنت و خط روند نزولی ۰.۷۷ سنت

حمایت‌ها:

  • سطح استاتیک بسیار معتبر ۰.۵ سنت

 

اندیکاتور RSI اوضاع خوبی دارد. گارد صعودی به خود گرفته و از سطح ۵۰ به سمت بالا عبور کرده است. تثبیت RSI بالای ۵۰ به نفع قیمت بوده می‌تواند کف‌سازی را در سطوح بالاتری انجام دهد.

 

  • فعلا ترون در موقعیت خرید قرار ندارد. اگر در سطوح پایین‌تر به‌دید کوتاه مدت ترون خرید بودید می‌توانید در محدوده مقاومت ۷ سنت کل معامله یا مقداری از آن را سیو سود کنید.
  • مدیریت سرمایه مهم‌ترین اصل دوام در بازار مالی است. پس از رعایت آن غافل نشوید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا