تحلیل ترون، تلاش برای خروج از مثلث ۴۷۵ روزه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون بیش از یک سال است در که مثلث بزرگ گیر افتاده است. اما گویا این‌بار گاو‌ها در حال تلاش بی‌وقفه‌ای هستند تا ترون از این مثلث رها کنند. علاوه بر مثلث، چیزی در حدود ۴۵ روز است که ترون در حال حرکت خنثی زیر حمایت استاتیک ۷ سنتی است، نه قدرت شکستن مقاومت را دارد، نه تمایل به ریزش در آن دیده می‌شود. با وجود اینکه خریداران قیمت را بالا نگاه داشته اند، احتمال شکستن مقاومت استاتیک و خط روند نزولی به‌صورت همزمان وجود دارد. برای بررسی دقیق‌تر تحلیل ترون، تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه ترون
نمودار روزانه ترون

 

سناریو‌های احتمالی ترون در تصویر رسم شده است. همانطور که گفتیم بیش از یک ماه است که گاو‌ها، ترون را زیر مقاومت استاتیک خود نگهداشته اند. این سماجت درنهایت می‌تواند به شکست مقاومت و خروج از مثلث ۴۷۵ روزه منجر شود. با اینکه خریداران در یک ماه گذشته قدرت شکست مقاومت را نداشتند، اما مانع از ریزش قیمت شدند.

درصورتی که سناریو سفید رنگ اتفاق افتد، ترون در پی شکست مقاومت به سمت اهداف بالاتر حرکت خواهد کرد. اما درصورتی که باری دیگر خرس‌ها قیمت را پس بزنند، این‌بار احتمال نزول تا حمایت ۵ سنت بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.

اندیکاتور RSI نیز مانند قیمت در یک حالت خنثی به‌سرو می‌‌برد، نه گارد صعودی در آن دیده می‌شود نه گارد نزولی، اما اگر دقیق‌تر نگاه کنیم، این نمودار درحال تثبیت بالای ۵۰ است که می‌تواند به مامنتوم صعودی قیمت کمک کند.

  • اگر قصد خرید ترون را دارید، بهتر است تا روشن شدن تکلیف قیمت با مقاومت پیش‌رو صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا