تحلیل هفتگی ترون (TRX) ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

ترون از دیجیتال قدرتمند این روز‌ها، روندی کاملا خلاف جهت بازار در پیش گرفته است. ترون که اخبار فاندامنتال بسیاری در خود دارد، بازتاب آن را در قیمت نشان داده است. درصورتی که اوضاع کلی بازار کمی بهتر شود، ترون می‌تواند به رشد خود ادامه داده و به سطوح بالاتری دست یابد. همچنین رشد سرمایه درون شبکه TVL می‌تواند تاثیر مستقیمی در قیمت ترون داشته باشد.

 

تایم فریم روزانه ترون
تایم فریم روزانه ترون

 

در تصویر ۳ سناریو احتمالی برای حرکت ترون وجود دارد. سناریو قرمز رنگ احتمال کمتر، و سناریو سفید و زرد از احتمال بیشتری برخوردار هستند. ترون چیزی در حدود یک سال است که در یک مثلث بزرگ گیر افتاده؛ در ماه گذشته تلاش‌های بسیاری کرد تا از مثلث خارج شود اما موفق آمیز نبود. بنابر این احتمال وقوع سناریو سفید رنگ کمی محتمل‌تر می‌شود.

  • هم اکنون ترون در موقعیت معامله قرار ندارد. برای خرید ترون بهتر است صبر کنید تا مسیر آن مشخص شود.
  • در صورت شکست خط روند نزولی خرید مطمئن‌‎تر، و در صورت اصلاح قیمت خرید بهتری می‌توانید انجام دهید.
  • حتما جوانب مدیریت سرمایه را رعایت کرده و همواره مقداری نقد برای اصلاح‌های غیر قابل پیشبینی کنار داشته باشید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا