تحلیل ترونتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل ترون، پایان بلاتکلیفی چند ماهه، ۱ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون، چیزی بیش از دوماه در یک فشردگی و بلاتکلیفی قیمت قرار گرفته بود، خریداران در تلاش برای عبور از مقاومت و فروشندگان قدرتمند درحال دفاع از آن بودند. همانطور که در تحلیل ترون هفته گذشته گفتیم، این فشردگی با حرکتی قدرتمند به پایان خواهد رسید که همانطور نیز شد. گویا ترون مسیر نزول را در پیش گرفته و فشردگی خود را به سمت پایین شکسته است. انتظار داریم این حرکت نزولی ادامه داشته باشد و این ارز دیجیتال را به سطوح پایین‌تری برساند. هم‌اکنون، در زمان نگارش این مطلب قیمت ترون چیزی در حدود ۰.۰۶۵ سنت و هدف فعلی آن از این ریزش می‌تواند حمایت ۵ سنت باشد.

 

نمودار روزانه ترون
نمودار روزانه ترون

 

هم‌‍‌اکنون ترون به یک حمایت مینور رسیده و واکنشی نسبی به آن داده است. با وجود قدرت کمتر این حمایت، دفع قبلی موفق به جلوگیری از ریزش شده است. اما این‌بار انتظار داریم شده شود تا ترون به نزول بیشتر خود ادامه دهد. اگر این حمایت با شکست مواجه شود. ترون تا سطوح ۰.۶ و سپس ۰.۵ دلار نزول خواهد کرد.

اندیکاتور RSI نیز بالاخره از فشردگی و حرکت خنثی خود خارج شده و با نزولی قوی همراه شده است. انتظار داریم حرکت RSI تا محدوده اشباع فروش ادامه پیدا کند و به سبب آن ریزش نیز قدرت بیشتری بدست آورد.

  • برای خرید ترون بهتر است عجله نکنید، احتمال ادامه نزول بسیار بالاست. در این صورت فرصت‌های بهتری برای سرمایه‌گذاری بدست خواهد آمد.
  • برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری خود می‌توانید از خرید پله‌ای استفاده کرده و در هر ریزش مقداری خرید کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا