اخبار آلت‌کوین‌هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

افزایش ۱۰ درصدی ترون

همانطور که شبکه ترون در حال آماده شدن برای انتشار استیبل کوین الگوریتمی خود است، این شبکه کاربران بیشتری را جذب می کند و تعداد حساب ها در ترون به ۹۰ میلیون رسیده است. بازار هم اکنون با افزایش ۱۰ درصدی قیمت واکنش نشان می دهد.

 

ترون (TRX) پس از جشن گرفتن ۹۰ میلیون حساب باز شده توسط شبکه، ۱۰ درصد افزایش یافت

اعلام استیبل کوین الگوریتمی اخیراً توسط جاستین سان منتشر شد که باعث افزایش رشد کوتاه مدت در بازار شد. انتشار یک راه حل پایدار در Tron رویدادی بود که مدت ها منتظر آن بودیم زیرا شبکه هایی مانند اتریوم، سولانا و سایرین گزینه های الگوریتمی خود را ارائه می دهند.

راه حل جدید در Tron با UST یا USDC متفاوت است، زیرا از مکانیزم غیرمتمرکزتری در هسته خود استفاده می کند. استیبل کوین‌های الگوریتمی بر خلاف ارزهای دیجیتال مانند تتر که از دارایی‌های فیات، ارزها و سایر ابزارها برای متعادل کردن قیمت سکه استفاده می‌کنند، توسط خود ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌شوند.

 

عملکرد قیمت Tron (TRX)

با توجه به نمودار روزانه این ارز، ترون از زمان پامپ عظیم در ماه مارس، که در بحبوحه اعلام یک استیبل کوین مبتنی بر شبکه، تقریباً ۳۰ درصد پامپ داشت، در محدوده حرکت کرده است.

قبل از آخرین راه‌اندازی یک استیبل کوین، بازار TRX را برای استفاده از راه‌حل پایدار آینده در نظر می‌گیرد، زیرا قیمت TRX امروز و در ۲۱ آپریل ۱۰ درصد افزایش یافت. علاوه بر استفاده از TRX برای تراکنش‌ها، USDD به احتمال زیاد مکانیسم UST Terra را تقلید خواهد کرد. برای صدور استیبل کوین های بیشتر نیاز به سوزاندن توکن اصلی دارد.

 

رویدادهای توکن سوزی مداوم معمولاً منجر به افزایش ارزش دارایی می شود، زیرا عرضه در بازار به طور مداوم در حال کاهش است. اما در حالی که قیمت TRX باید با سوزاندن سکه‌های بیشتری افزایش یابد، این ممکن است درست نباشد زیرا به نظر نمی‌رسد اتریوم از سوختن مداوم سودی برده باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا