هکر Transit Swap خواستار پاداش بیشتری شد

گزارش شده است که تیم پروژه Transit Swap روی جمع‌آوری داده‌های خاص قربانیان و یک طرح بازگشت کار می‌کرد و بر بازیابی ۳۰ درصد باقی‌مانده وجوه دزدیده شده متمرکز بود. با این حال، به نظر می‌رسد که هکر تمایلی به پس دادن بقیه پول ندارد. بخشی از وجوه سرقت شده به تورنادو کش منتقل شد.

 

جایزه‌ای بالاتر

به گفته کارشناس امنیت بلاکچین، Peckshield، مهاجم پیامی را به صرافی غیرمتمرکز ارسال و انتقال بخشی از وجوه دزدیده شده را به میکسر Tornado Cash که تحت تحریم OFAC قرار گرفته، آغاز کرده است.

 

مهاجم با اشاره به نقض‌های امنیتی مهم اخیر پل کریپتو Nomad و شرکت بازارساز Wintermute، پاداش بیشتری را طلب کرد و Transit Swap را متهم کرد که صادق نیست.

 

در این یادداشت آمده است:

من شما را باور نمی‌کنم زیرا شما صادق نیستید. من فقط از زنجیره‌های eth و bsc سوء استفاده کردم. اگر به زنجیره‌های دیگر مانند FTM ،TRON یا POLYGON حمله کنم، معتقدم که می‌توانم ۱۰۰ میلیون دلار دریافت کنم. با توجه به رویدادهای گذشته Nomad و Wintermute، باید جایزه‌ای بالاتر از آنچه اکنون دریافت می‌کنم دریافت کنم. سخت است که شک نکنیم که این یک دروغ است و باید خوشحال باشید که این سوء استفاده توسط من انجام شده، نه کس دیگری.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا