جابه‌جایی ۴۶۴ بیت کوین ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳

پس از انتقال ۶۰ میلیون دلار بیت کوین در ۱۹ آپریل، پس از بیش از ۹ سال خواب، نهنگ دیگری حرکت خود را انجام داد. این نهنگ که در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ تعداد ۱۱۲۹ بیت کوین به دست‌آورد، برای اولین بار در ۹ سال گذشته ۴۶۴ بیت کوین به ارزش ۱۳ میلیون دلار را انتقال داده است.

 

انتقال ۴۶۴ بیت کوین از انبار قدیمی ۲۰۱۲-۲۰۱۳

قیمت بیت کوین به زیر منطقه ۲۹ هزار دلاری سقوط کرده است و در تلاش است تا بالای منطقه ۲۷ هزار دلاری باقی بماند. روز چهارشنبه، یک نهنگ مرموز بیت کوین، ۲۰۷۱.۵ بیت کوین به ارزش ۶۰ میلیون دلار را در زمان معامله انتقال داد. این ذخیره بزرگ از سکه‌ها با حماسه Mt Gox و یک آدرس بیت کوین عجیب (۱McUC) مرتبط است که سال گذشته به دو انتقال بزرگ BTC مرتبط بود.

 

در ساعت ۸:۱۹ صبح به وقت شرقی در ۲۱ آپریل، حساب توییتر @lookonchain در مورد نهنگ جدیدی که بیت کوین‌های قدیمی مربوط به سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ را ارسال می‌کرد، توییت کرد. ۱۲ دلار و ۱۹۵ دلار! در پاسخ به این توییت، یکی از افراد حدس زد که احتمالا یک فروشنده OG Silk Road به تازگی این‌ها را جایه‌جا کرده است.

 

پس از انتقال ۲۷۸.۸۹ BTC توسط آدرس فوق و توییت بعدی توسط حساب رسانه اجتماعی، آدرس ۱۲At4 تعداد ۱۸۴.۲۳ BTC دیگر ارسال کرد. تاکنون، آدرسی که زمانی دارای ۱۱۲۹ بیت کوین بود، در مجموع ۴۶۴ بیت کوین به ارزش ۱۳ میلیون دلار با نرخ فعلی مبادله بیت کوین ارسال کرده است. تجزیه‌کننده‌های بلاکچین بیت کوین سال‌هاست که نهنگ‌های قدیمی را شناسایی کرده اند که سکه‌های خفته را جابجا می کنند، اما آمار Btcparser.com نشان می‌دهد که بیت کوین‌های قدیمی متولد شده در سال‌های ۲۰۰۹، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ در حال جابه‌جا شدن هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا