اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

انتقال بیش از ۳۰۰ NFT از صندوق ۳AC

صدها توکن غیرمثلی (NFT) جمع‌آوری شده توسط Starry Night Capital به کیف پول جدیدی منتقل شده اند. صندوق NFT صندوق سرمایه‌گذاری رمزنگاری ورشکسته Three Arrows Capital (3AC) این توکن‌ها را در سال ۲۰۲۱ خریداری کرد. ۳AC در اوایل سال جاری پس از ضربه خوردن از سقوط اکوسیستم Terra و زمستان رمزنگاری متعاقب آن، اعلام ورشکستگی کرد. اکنون مدیر تصفیه آن، Teneo، می‌گوید که توکن‌ها در حال انتقال به کیف پول جدید هستند.

 

مجموعه NFTهای صندوق Starry Night Capital به آدرس ایمن Gnosis منتقل می‌شود

شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری Nansen در توییتر فاش کرد NFTهای مجموعه ممتاز متعلق به Starry Night Capital، که شامل کریپتوپانک‌ها در میان کلکسیون‌های ارزشمند دیگر است، در حال انتقال به کیف پول جدیدی هستند. بیش از ۳۰۰ توکن از مجموع بیش از ۴۰۰ NFT به یک حساب Gnosis Safe، یک کیف پول اتریوم چند امضایی، منتقل شده است.

 

بیشتر بدانید: NFT چیست؟

 

صندوق Starry Night Capital  سال گذشته توسط صندوق سرمایه‌گذاری رمزنگاری Three Arrows Capital و یک جمع‌کننده NFT با نام مستعار Vincent Van Dough تأسیس شد. قصد اولیه آنها جمع‌آوری ۱۰۰ میلیون دلار برای به دست آوردن توکن‌هایی از مجموعه‌های محبوب NFT و هنرمندان برجسته بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا