آموزش تریدآموزش صرافی‌ها

آموزش ترید در صرافی کوکوین – تصویری ۰ تا ۱۰۰

فهرست محتوا پنهان کردن فهرست

ترید در صرافی کوکوین یکی از گزینه‌های جذاب برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال است. دلیل این امر، استفاده راحت ایرانیان از این صرافی است. صرافی کوکوین (KuCoin) با هدف “سهولت جریان آزاد جهانی ارزدیجیتال” ساخته شده است. این صرافی طراحی بصری، فرآیند ثبت نام ساده و سطح بالایی از امنیت را ارائه می‌کند. این پلتفرم از معاملات فیوچرز، صرافی داخلی P2P، امکان خرید ارزهای دیجیتال با کارت اعتباری یا نقدی و خدمات مبادله فوری پشتیبانی می‌کند. در این مقاله به آموزش ترید در صرافی کوکوین می‌پردازیم.

 

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین به طور رسمی در آگوست ۲۰۱۷ توسط جانی لیو راه‌اندازی شد. دفتر مرکزی این شرکت بین‌المللی در سیشل و دفاتر دیگر آن در هنگ کنگ و سنگاپور است. بیش از ۲۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. این پلتفرم مجوز فعالیت در ایالات متحده را ندارد؛ اما به کشورهایی مثل ترکیه، هند، ژاپن، کانادا، بریتانیا، سنگاپور و… خدماتی ارائه می‌کند. برای ترید در صرافی کوکوین شما تعداد زیادی جفت معاملاتی برای معامله در اختیار دارید. بیش از ۷۰۰ توکن در صرافی کوکوین لیست شده است. مثل BTC، ETH، USDT، BNB، ADA، XRP، USDC و…

 

آموزش ترید در صرافی کوکوین

برای آموزش ترید در صرافی کوکوین این مقاله تا انتها دنبال کنید. ابتدا به اکانت خود مراجعه کنید و سپس به قسمت ترید بروید. از آن‌جا نوع ترید خود را مشخص کنید.

 

ترید در کوکوین

 

آموزش ترید اسپات در کوکوین

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آموزش ترید در صرافی کوکوین، قسمت ترید اسپات در صرافی کوکوین شما بدون لوریج یا اهرم معاملات خود را باز می‌کنید. در ادامه به جزئیات صفحه ترید در صرافی کوکوین می‌پردازیم و گزینه‌های مختلف آن را بررسی می‌کنیم:

 

ترید در کوکوین256

برای جا به جایی ارز دیجیتال، از قسمت کیف پول صرافی به قسمت ترید در صرافی کوکوین، باید از قسمت Transfer این کار را انجام دهید. ترنسفر جا به جایی‌های داخلی در صرافی را انجام می‌دهد.

 

ترید در کوکوین512

 

پسورد ترید در کوکوین

برای ترید در صرافی کوکوین شما حتما به تریدینگ پسورد نیاز دارید و در غیر این صورت امکان ترید در صرافی کوکوین فراهم نخواهد شد. این گزینه، برای دفعه اول باید فعال و ست شود. این پسورد برای پیاده سازی خرید و فروش ارزهای دیجیتال لازم است. رمز ترید خود را به خاطر بسپارید و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.

 

ترید در کوکوین1080

 

در این ستون دفتر سفارشات و اوردرهای کاشته شده توسط معامله‌گران را می‌بینید. اگر قصد ترید در صرافی کوکوین را دارید، باید حتما به سفارشات صرافی سر بزنید و میزان اوردرها را با یکدیگر مقایسه کنید.

 

ترید در کوکوین444

 

معاملات لانگ یا خرید چیست؟

در پایین‌ترین قیمت بخرید و بالا بفروشید. معامله لانگ وقتی کارآمد است که از بالا رفتن قیمت سود حاصل شود. به عنوان مثال، با استفاده از جفت ارز BTC/USDT اگر فکر می‌کنید که بیت‌کوین (BTC) در ادامه با افزایش قیمت مواجه می‌شود، از معاملات خرید و یا لانگ استفاده کنید. شما می‌تواند با قرض گرفتن تتر (USDT) برای خرید بیت‌کوین به مدت طولانی‌تری ادامه دهید. هنگامی که بیت‌کوین افزایش یافت، بیت‌کوین خود را می‌فروشید و قرض‌های خود را می‌دهید و دارایی‌های باقی مانده به عنوان سود حساب می‌شود.

 

معاملات شورت یا فروش چیست؟

در بالاترین قیمت دارایی خود را بفروشید (شورت بگیرید). در این مدل شما می‌توانید از ریزش بازار نیز سود کسب کنید. یعنی با پایین رفتن قیمت برای شما سود حساب می‌شود. به عنوان مثال، با استفاده از جفت ارز BTC/USDT، اگر فکر می‌کنید که بیت‌کوین (BTC) در شرف ریزش است، می‌تواند با قرض گرفتن BTC برای فروش اقدام کنید. هنگامی که بیت‌کوین سقوط کرد، شما بدهی‌های بیت‌کوین خود را بازپرداخت کرده و دارایی‌های باقی مانده به عنوان سود برای شما است.

 

ترید در کوکوین777

در ادامه به بررسی سه مبحث مهم لیمیت، مارکت و استاپ‌لاس می‌پردازیم:

 

ترید در صرافی کوکوین15

 

لیمیت (Limit): در این مدل مقدار ارز و قیمت درخواستی خود را تعیین کنید و گزینه خرید یا فروش را بزنید.

مارکت (Market): در این مدل سفارش‌گذاری شما باید مقدار ارز را وارد کنید. سپس قیمت بر اساس قیمت روز صرافی تعیین می‌شود.

استاپ‌لاس (StopLoss): این مدل سفارش‌گذاری در دو مدل Stop Limit و Stop Market خلاصه می‌شود.

 

آموزش سفارش گذاری به مدل Limit

در آموزش ترید در صرافی کوکوین، باید سفارش گذاری به مدل لیمیت را یاد بگیرید. برای ترید در صرافی کوکوین شما به صورت برنامه ریزی شده ابتدا اوردر خود را به روش لیمیت قرار می‌دهید. در این روش مقدار ارز معاملاتی خود را به همراه قیمت وارد می‌کنید. سپس بر روی دکمه خرید یا فروش بزنید تا سفارش شما ثبت شود.

 

ترید اسپات در کوکوین

در این قسمت مشخص شده شما می‌توانید گزینه Open Orders را ببینید. سفارشات شما در این گزینه ثبت و نشان داده می‌شود. در این قسمت شما اطلاعاتی از معامله خود (مقدار، قیمت و…) را خواهید دید.

 

ترید اسپات در کوکوین2

شما برای لغو اوردرها و سفارشات خود می‌توانید از گزینه Cansel All استفاده و آن‌ها را کنسل کنید.

 

آموزش سفارش گذاری به مدل Market

در این قسمت شما فقط می‌توانید مقدار ارز وارد شده به معامله را تعیین کنید و قیمت آن به وسیله صرافی تعیین می‌شود. در واقع وقتی سفارشی را شما ثبت می‌کنید، صرافی شما را به بهترین خریدار یا فروشنده ارجاع می‌دهد و معامله در لحظه انجام می‌شود. ثبت سفارش در روش مارکت، مثل روش لیمیت است و پس از تکمیل گزینه‌ها باید روی گزینه خرید یا فروش کلیک کنید.

 

آموزش سفارش گذاری به مدل Stop Loss

روش آخر برای سفارش‌گذاری برای ترید در صرافی کوکوین، روش استاپ‌لاس است که خود به دو بخش استاپ لیمیت و استاپ مارکت تقسیم می‌شود.  شما در ثبت سفارشات خود وقتی که نیاز به شرطی برای ورود به معامله دارید، از این دو گزینه stop limit و Stop market استفاده می‌کنید. در استاپ لیمیت اول شرط و سپس مقدار ارز را تعیین کنید. یعنی وقتی که قیمت به عدد مشخص شده شما برسد؛ آن سفارش انجام خواهد شد. این سفارشات را در گزینه Advanced Order دنبال کنید.

 

حداقل سفارش در کوکوین با توجه به رمز ارزها متفاوت است؛ اما به‌صورت میانگین باید ۱۲ دلار از هر ارز را خریداری یا به فروش بگذارید.

 

مارجین کراس چیست؟

مارجین کراس یعنی تمام دارایی‌ها (صرف نظر از نوع) در حساب حاشیه به عنوان وثیقه برای بهبود استفاده از سرمایه و جلوگیری از لیکوئید شدن قابل استفاده هستند. مزیت مارجین کراس این است که نیازی به قرض گرفتن از توکن‌های دیگر برای بقا معامله نیست. چون وقتی ترید در صرافی کوکوین در حال انجام است و شما مارجین ایزوله را انتخاب کرده‌اید، یعنی به صرافی کوکوین اجازه داده‌اید که در صورتی که معامله در خطر لیکوئید شدن بود، از باقی دارایی‌های شما در کیف پول صرافی استفاده کند.

 

ترید در کوکوین666

 

مارجین ایزوله چیست؟

برای مارجین ایزوله ترید در صرافی کوکوین یعنی هر جفت معاملاتی دارای حساب حاشیه ایزوله مستقل خود است. معاملات، ریسک‌ها و محاسبات نسبت بدهی مستقل از یکدیگر هستند. فقط دو توکن‌ مربوط به جفت معاملاتی را می‌توان در یک حساب جدا شده انتقال، نگهداری یا قرض گرفت. مزیت حاشیه ایزوله، جداسازی ریسک است. یعنی معامله هر ارزی به اندازه موجودی شما ریسک پذیر است و کل دارایی شما به خطر نمی‌افتد.

 

لوریج چیست

 

لوریج یا اهرم چیست؟

شما می‌توانید ترید در صرافی کوکوین را با لوریج یا اهرم تجربه کنید. لوریج در تمام محصولات Futures و Perpetual Swap ارائه می‌شود. لوریج توسط سطوح حاشیه اولیه و حاشیه نگهداری تعیین می‌شود که حداقل وجوهی را که برای ورود و حفظ موقعیت باید در حساب نگه دارید، مشخص می‌کند. در KuCoin Futures، اهرم به اهرم اولیه و اهرم واقعی تقسیم می‌شود. اهرم اولیه اهرمی است که هنگام باز کردن یک موقعیت به صورت دستی تنظیم می‌شود. این مضرب‌های اهرمی از ۰.۰۱x تا ۱۰۰x هستند. پس از باز کردن یک موقعیت، با تغییر سود و زیان تحقق نیافته، اهرم واقعی تغییر خواهد کرد. سپس مضرب اهرم می‌تواند اعشاری یا حتی بیش از ۱۰۰x باشد.

 

معاملات فیوچرز چیست؟

در حال حاضر، KuCoin Futures از معاملات آتی تحویل سه ماهه و معاملات آتی دائمی با بیت کوین پشتیبانی می‌کند. قرارداد فیوچرز، توافقی برای خرید یا فروش یک کالا یا دارایی خاص با قیمت از پیش تعیین شده در زمان مشخص در آینده است. تاریخ تحویل، یک تاریخ از پیش تعیین شده است که در آن معاملات آتی تسویه می‌شود.

 

سفارش در کوکوین

در این قسمت می‌توانید، جفت ارز معاملاتی را انتخاب و ترید در صرافی کوکوین را آغاز کنید. جفت ارزهای معاملاتی در صرافی کوکوین بر حسب تتر و بیت‌کوین بیشتر قابل معامله هستند.

لیکوئید چیست؟

ترید در صرافی کوکوین مانند دیگر صرافی‌ها خطراتی مثل لیکوئید شدن را به همراه دارد. برای باز نگه داشتن موقعیت‌ها، معامله‌گران باید درصدی از ارزش موقعیت خود را حفظ کنند؛ یعنی درصد حاشیه بقای معامله. اگر یک معامله‌گر نتواند الزامات نگهداری را برآورده کند، موقعیت او توسط موتور انحلال تصاحب و منحل می‌شود. این به این معنی است که کل دارایی که در معامله قرار داده بودید به دلیل رسیدن قیمت به عدد لیکوئیدی شما از بین می‌رود. معامله‌گران می‌توانند درصد حاشیه را در مشخصات قرارداد خود بررسی کنند.

برای جلوگیری از لیکوئید شدن حتما از استاپ لاس استفاده کنید. محاسبه حاشیه نگهداری بر اساس میانگین قیمت ورودی و لوریج موقعیت معامله به دست می‌آید. معامله‌گران باید به شکاف قیمتی و قیمت لیکوئید شدن خود توجه کنند. برای در امان ماندن از این اتفاق تلخ از لوریج‌های پایین استفاده کنید.

 

تریدینگ بات

 

تریدینگ بات در صرافی کوکوین

ترید در صرافی کوکوین توسط ربات‌ها نیز انجام می‌شود. تعدادی از ربات‌ها وجود دارند که روی جفت ارزهای مختلف معاملاتی را با لوریج‌های کم باز می‌کنند و آن‌ها را انجام می‌دهند. شما نیز اگر به سیگنال‌های ترید ربات‌ها ایمان دارید، می‌توانید، پشت دست آن‌ها بازی کنید.

 

ترید در صرافی کوکوین

 

آموزش کانورت در صرافی کوکوین

در قسمت کانورت، معامله‌گران صرافی کوکوین می‌توانند ارزهای خود را به یکدیگر تبدیل کنند. یعنی در ازای مثلا یک بیت‌کوین معادل تتری آن را دریافت کنند. در این قسمت هر ارزی را به دیگری می‌توانید تبدیل کنید و به ازای آن، معادل ارز خود دریافت کنید.

 

کانورت کوکوین

 

کارمزد ترید در صرافی کوکوین

هزینه‌های صرافی کوکوین یک مدل کارمزد سازنده/گیرنده را ارائه می‌کند. یعنی با کارمزدهای معاملاتی از ۰.۰۱۲۵٪ تا ۰.۱٪ بسته به سطح کاربری شما این عدد متغییر است. کارمزدهای آن در مقایسه با رقبا به نسبت پایین‌تر است. کارمزدها ممکن است تا ۰.۵۰٪ در هر معامله دریافت شود. کاربران همچنین می‌توانند بر اساس موجودی توکن صرافی کوکوین (KCS) خود، تخفیف‌های کارمزد معاملاتی را دریافت کنند.پ

 

کلام آخر

برای ترید در صرافی کوکوین از kucoin.com شروع و به سایت صرافی کوکوین بروید. در آن‌جا با عضویت در سایت می‌توانید معاملات خود را آغاز کنید. مقاله آموزش ترید در صرافی کوکوین را بخوانید؛ اما همیشه به یاد داشته باشید که معاملات اهرم دار و لوریج دار به تنهایی می‌توانند کل دارایی شما را از بین برده و شما را با ضررهای سنگین مواجه کنند. به همین دلیل قبل از انجام هر گونه ترید در صرافی کوکوین، حتما آموزش ترید در صرافی کوکوین را کامل بخوانید و از خطرات احتمالی پیش رو آگاه باشید.

 

سوالات متداول

کارمزدهای صرافی کوکوین چقدر است؟

کارمزدها بر اساس یک سیستم طبقه‌بندی شده بستگی به نوع توکن و سطح کاربر متفاوت است. بر اساس حجم معاملات لحظه‌ای ۳۰ روزه گذشته و حداقل نگهداری ارز درون صرافی کوکوین (KCS) تعیین می‌شود. این سیستم از یک مدل سازنده با کارمزدهای سازنده و گیرنده از ۰.۱۰ درصد برای «کلاس A» تا ۰.۳۰ درصد برای «کلاس C» برای معامله‌گران «سطح ۰» استفاده می‌کند. سطوح از ۰ تا ۱۲ متغیر است. کاربران می‌توانند در صورت پرداخت با استفاده از توکن صرافی کوکوین KCS تا ۲۰٪ تخفیف دریافت کنند. برای معاملات آتی، کارمزدها از ۰.۰۲٪ برای “سطح ۰” تا “-۰.۰۱۵٪” برای “سطح ۱۲” متغیر است. سپرده‌گذاری برای همه کاربران رایگان است، اما هزینه برداشت به دارایی شما بستگی دارد.

آیا می‌توان از معامله اهرمی یا مارجین در صرافی کوکوین استفاده کرد؟

بله، کاربران می‌توانند از معاملات مارجین، معاملات آتی یا توکن‌های اهرمی استفاده کنند. حداکثر اهرم موجود در معاملات فیوچرز صرافی کوکوین ۱۰۰ برابر است، اما کاربران باید ابتدا از KYC عبور کنند. در حالت ایزوله، اهرم تا ۱۰ برابر است و به جفت معاملاتی بستگی دارد.

آیا محدودیت معاملاتی در صرافی کوکوین وجود دارد؟

بله وجود دارد. صرافی کوکوین محدودیت‌های برداشت ۲۴ ساعته را اعمال کرده است که بر اساس سطوح کاربری شما متغیر است. مشتریان با سطح بین ۰ تا ۴ دارای محدودیت برداشت ۲۰۰ بیت‌کوین در ۲۴ ساعت هستند، در حالی که کاربران سطح ۱۲ باید از محدودیت ۳۰۰۰ بیت‌کوین ۲۴ ساعته پیروی کنند.

آیا می‌توانم در صرافی کوکوین بدون KYC معامله کنید؟

بله شما می‌توانید بدون احرازهویت (KYC) ترید در صرافی کوکوین را آغاز کنید. شما در صرافی کوکوین فقط با یک آدرس ایمیل می‌توانید معامله کنید. در واقع شروع معاملات با کوکوین بدون تاییدیه‌ها و احرازهویت کوکوین آسان است. اما آگاه باشید که محدودیت‌هایی در محدودیت‌های برداشت روزانه، معاملات آتی و مزایای معاملاتی کمتر وجود دارد که می‌تواند شما را به دردسر و در نهایت احرازهویت اجباری مجبور کند.

آیا می‌توانم از صرافی کوکوین به حساب بانکی برداشت کنم؟

بله شما می‌توانید از صرافی کوکوین به حساب بانکی خودتان برداشت کنید. راه انجام این کار این است که رمزارز خود را از صرافی کوکوین به صرافی رمزنگاری دیگری که امکان نقد کردن پول را می‌دهد، خارج کنید، آن را در آن‌جا بفروشید، سپس پول خود را به حساب بانکی خود واریز کنید.

آیا برای صرافی کوکوین به ف*یلتر شکن نیاز دارید؟

ابتدا که وارد صرافی کوکوین می‌شوید نیازی به هیچ پروکسی نخواهد بود. اما اگر قوانین به طوری شود که نیاز به احرازهویت پیدا کنید. آن وقت اگر از IP ایران در صرافی کوکوین استفاده کرده باشید، به احتمال زیاد بن خواهید شد. اما برای جلوگیری از این اتفاقات بهتر است از ابتدای ورود به صرافی کوکوین از ف*یلتر شکن استفاده کرده و برای هر عملی در این صرافی، از روشن بودن آن مطمئن شوید تا ip شما توسط ربات‌های صرافی شناسایی نشوند.

چقدر می‌توانم از صرافی کوکوین برداشت کنم؟

صرافی کوکوین محدودیت برداشت روزانه برای حساب‌هایی که تأیید هویت (KYC) را کامل نمی‌کنند، به ۱ BTC تنظیم کرده است. احرازهویت (KYC) را حتما تکمیل کنید تا محدودیت برداشت روزانه شما به ۲۰۰ BTC افزایش یابد. نکته قابل توجه این است که محدودیت‌های برداشت به صورت ۲۴ ساعته تجدید می‌شود.

حداقل ترید در کوکوین چه قدر است؟

حداقل ترید در صرافی کوکوین به آن توکن معامله شده بستگی دارد.

آیا کوکوین بهتر از بایننس است؟

هر دو صرافی از صرافی‌های مطرح در حوزه ارزهای دیجیتال هستند؛ اما مقایسه امتیاز کلی صرافی بایننس و صرافی کوکوین نشان می‌دهد که بایننس امتیاز کلی ۹.۸ و سطح بالاتری دارد؛ این در حالی است که صرافی کوکوین امتیاز کلی ۹.۱ را کسب کرده است. اگر به سهولت استفاده از صرافی نگاه کنیم، واضح است که در مقایسه بایننس مقابل کوکوین، بایننس تجربه کاربری بهتر و روان‌تری نسبت به رقیب خود یعنی صرافی کوکوین ارائه می‌دهد.

آیا صرافی کوکوین یک صرافی مطمئن و ایمن است؟

بله، صرافی کوکوین یک صرافی امن و رمزنگاری شده در حوزه ارزهای دیجیتال است. با دانستن این‌که دارایی‌های دیجیتال شما در صرافی امن هستند، می‌توانید به راحتی در صرافی کوکوین معامله کنید. صرافی کوکوین از چندین لایه امنیتی، از جمله کیف پول‌های برداشت میکرو، رمزگذاری چند لایه در سطح صنعتی و احرازهویت چند عاملی پویا استفاده می‌کند.

چگونه می‌توانم توکن‌ها را در کوکوین به یکدیگر تبدیل کنم؟

شما بعد از افتتاح حساب می‌توانید به گزینه ترید در صفحه اصلی کوکوین بروید. در آنجا بر روی گزینه کانورت کیکلیک کرده تا وارد فضای تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر شوید. در این صفحه می‌توانید ارز در نظر گرفته شده را به ارز مورد نظر خود تبدیل کنید و معادل آن را دریافت کنید.

آیا هنگام معامله ارز دیجیتال باید از آی پی ثابت استفاده کنم؟

یک شبکه خصوصی مجازی یا آی پی ثابت، با رمزگذاری اتصال اینترنت شما، از داده‌ها و هویت شما در مقابل تحریم‌های ظالمانه محافظت می‌کند. این امر به ویژه هنگام معامله ارزهای رمزنگاری شده مهم است، زیرا می‌تواند به حفظ اطلاعات شما در برابر هکرها و سایر عوامل مخرب کمک کند.

هزینه کارمزد در کوکوین چقدر است؟

به طور کلی کوکوین کارمزد سپرده را دریافت نمی‌کند، اما هزینه‌های برداشت را تعیین کرده است که به موقعیت بازار رمز ارز بستگی دارد. با این وجود، هزینه‌های برداشت در کوکوین همچنان یکی از کمترین هزینه‌های موجود در بازار است.

در چه صورت حساب کاربری در صرافی کوکوین به حالت تعلیق در می‌آید؟

در صورت اتصال تلفن، تغییر در Google 2FA و تغییر رمز عبور معاملاتی، برای افزایش امنیت حساب و دارایی‌های شما، برداشت‌ها به‌مدت ۲۴ ساعت طبق شرایط خاص کوکوین به حالت تعلیق در می‌آیند.

آیا کوکوین برای ذخیره توکن‌‌ها امن است؟

صرافی کوکوین محیط امنی را برای تراکنش‌ها فراهم کرده است. رمزگذاری و امنیت داده در سطح بانک، از طرف کوکوین بر اساس استانداردهای دقیق و خاصی ساخته شده است. علاوه بر این، بیشتر دارایی‌های رمزنگاری ذخیره شده در حساب‌های صرافی کوکوین نیز در کیف پول‌های سرد ذخیره می‌شوند. این تا حد زیادی در امنیت صرافی به شما کمک خواهد کرد.

آیا کوکوین کیف پول دارد؟

بله کوکوین کیف پول‌های داخلی خود را دارد. این کیف پول برای کاربران فعال است و به زودی در ماه ژوئن به عنوان یک برنامه تلفن همراه راه‌اندازی خواهد شد. کاربران کیف پول صرافی کوکوین قادر به خرید، فروش، معامله، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال مختلفی از جمله بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، تتر (USDT) و سایر ارزهای دیجیتال مشابه خواهند بود.

آیا می‌توانم USD به صرافی کوکوین واریز کنم؟

بله کاربران می‌توانند با استفاده از کارت اعتباری یا کارت نقدی، دلار آمریکا را به حساب‌های اصلی صرافی کوکوین خود واریز کنند. سپس یک مرحله آسان را برای خرید دارایی‌های رمزنگاری مثل BTC، ETH، USDT و باقی ارزهای دیجیتال پیش رو خواهند داشت.

کارمزد معاملاتی برای ربات‌های معاملاتی چگونه محاسبه می‌شود؟

ربات‌های معاملاتی استراتژی نقطه‌ای دارند و شما می‌توانید از تخفیف ۲۰ درصدی در نرخ Maker/Takerfee سطح کارمزد LV0 برخوردار شوید.

چرا نمی‌توانم ربات‌های معاملاتی را ببندم؟

هنگام بستن ربات‌های معاملاتی، این سفارش‌های باز لغو می‌شوند و موقعیت به توکن‌های مربوطه تبدیل می‌شود. سپس به حساب خود باز می‌گردید. بنابراین برای پردازش نیاز به زمان دارد. به خصوص، اگر موقعیت بزرگ یا تحت نوسانات قیمت زیاد باشد، ممکن است، زمان بیشتری برای بستن ربات‌های معاملاتی نیاز باشد.

آیا می‌توان پارامترهای ربات‌های در حال اجرا را تغییر داد؟

در حال حاضر، از ربات در حال اجرا برای اصلاح پارامترها، افزودن مقدار سرمایه‌گذاری، تنظیم یا لغو، سود و توقف ضرر، تنظیم هشدار قیمت (فقط برای شبکه نقطه ای/آینده)، سفارشی کردن نام ربات (تا ۳ بار قابل تغییر است) پشتیبانی می‌کند.

با وجود سود ربات، چرا پس از بستن ربات، ارز پایه کمتری دریافت می‌کنم؟

وقتی که یک ربات معاملاتی ایجاد می‌کنید، برای سرمایه‌گذاری در توکن‌های پایه و جفت‌های معاملاتی پشتیبانی می‌شود. اگر ربات را با توکن‌ پایه ایجاد کنید، در صورت افزایش قیمت ارز پایه، ممکن است، هنگام بستن این ربات، ارز پایه کمتری دریافت کنید، به این دلیل است که ارزش ارز پایه بالاتر می‌رود، اما اگر آن را با USDT محاسبه کنید. ارزش، سودآور است.
۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا