استیبل کوین‌های برتر شاهد افت ثابتی هستند

استیبل‌کوین‌های برتر در ۳۰ روز گذشته همچنان شاهد بازخرید بوده‌اند، زیرا اقتصاد کریپتوی وابسته به دلار در ۱۲ ژوئیه به ۱۲۷.۳۲ میلیارد دلار رسیده است. عرضه استیبل کوین BUSD به زیر ۴ میلیارد کاهش یافته است زیرا تعداد سکه‌های در گردش توکن کاهش یافته است. ۱۶.۷ درصد نسبت به ماه گذشته.

 

کریپتوهای وابسته به دلار با کاهش پیوسته منابع، احساس فشار می‌کنند

طی ده روز گذشته، اقتصاد استیبل کوین پس از کاهش از ۱۲۸.۲۱ میلیارد دلار به ۱۲۷.۳۲ میلیارد دلار امروز، ۸۹۰ میلیون دلار کاهش یافت. آمارها نشان می‌دهد که ارزش خالص بالاترین ارزش‌های بازار وابسته به دلار از ابتدای سال ۲۰۲۳ تا حد زیادی کاهش یافته است.

 

در ۲۶ مارس ۲۰۲۳، ارزش اقتصاد استیبل کوین ۱۳۵.۰۸ میلیارد دلار بود که به این معنی است، ۷.۷۶ میلیارد دلار از اقتصاد توکن مبتنی بر دلار در ۱۰۸ روز گذشته حذف شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا