اخبار اتریوماخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

افزایش ۴۴ درصدی توکن قراردادهای هوشمند برتر

با آمدن ادغام هفته آینده و شروع هارد فورک کاردانو Vasil، ارزش بازار برترین توکن‌های قرارداد هوشمند بر اساس ارزش‌گذاری با ۱.۱۹ درصد افزایش به ۳۱۶ میلیارد دلار در ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ رسید. علاوه بر این، ارزش بازار دارایی‌های رمزنگاری قراردادهای هوشمند برتر امروز از پایان ژوئن ۴۴.۳۵ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است.

 

توکن قراردادهای هوشمند برتر بر اساس ارزش بازار بیش از ۴۴ درصد در ۸۰ روز به دست می‌آورند

برترین توکن قراردادهای هوشمند بر اساس ارزش بازار، در دو ماه گذشته پیش از ادغام مورد انتظار اتریوم، بسیار افزایش یافته‌اند. هنگامی که ادغام اتفاق می‌افتد، دومین دارایی بزرگ رمزنگاری بر اساس ارزش بازار و بزرگترین توکن قرارداد هوشمند بر اساس ارزش‌گذاری، اتریوم (ETH)، از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) تبدیل خواهد شد.

 

 

اتریوم مقدار قابل توجهی از ارزش را به دست آورده است که به دلیل ادغام بوده است و قرار است در ۱۴ یا ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲ اتفاق بیفتد. علاوه بر The Merge، انتظار می‌رود شبکه بلاکچین کاردانو در ۲۲ سپتامبر ارتقا یابد. در زمان نگارش این مقاله در ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲، ارزش کل دلاری برترین توکن‌های قرارداد هوشمند بر اساس ارزش گذاری امروز ۱.۱۹ درصد افزایش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا