اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

کشورهای برتر برای پذیرش کریپتو

شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Chainalysis شاخص پذیرش ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۲ خود را منتشر کرده است. ویتنام، فیلیپین، هند و چین از جمله کشورهایی هستند که بیشترین پذیرش کریپتو را دارند. به گفته این شرکت، در حالی که پذیرش کلی در سراسر جهان در بازارهای نزولی کند می‌شود، باز هم بالاتر از سطوح قبل از بازار صعودی باقی می‌ماند.

 

آخرین شاخص پذیرش ارزهای دیجیتال Chainalysis

Chainalysis گزیده‌ای از گزارش آینده خود را با عنوان ۲۰۲۲ Geography of Cryptocurrency در روز چهارشنبه منتشر کرد. شرکت داده بلاکچین توضیح داد که این شاخص جهانی پذیرش کریپتو در سال ۲۰۲۲ را برجسته می‌کند و همه کشورها را بر اساس استفاده آنها از انواع مختلف خدمات ارزهای دیجیتال رتبه‌بندی می‌کند.

 

بر اساس این شاخص، ویتنام در صدر لیست قرار دارد و پس از آن فیلیپین، اوکراین، هند، ایالات متحده، پاکستان، برزیل، تایلند، روسیه و چین قرار دارند.

 

Chainalysis به تفصیل گفت:

پذیرش کلی در سراسر جهان در بازار نزولی کند می‌شود، اما بالاتر از سطوح قبل از بازار صعودی باقی می‌ماند.

 

علاوه بر این، شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین خاطرنشان کرد که بازارهای نوظهور بر شاخص پذیرش کریپتو جهانی تسلط دارند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا