۵ ارز دیجیتال برتر زیر ۰.۱۰ برای خرید در آگوست ۲۰۲۳

در حال حاضر و به علت ریزش‌های اخیر، بعضی از ارزها در آستانه قیمت مقرون به صرفه ۰.۱۰ در دسترس هستند. در زیر ۵ ارز دیجیتال برتر را معرفی میکنیم.

 

۵ ارز دیجیتال برتر زیر ۰.۱۰

این تحقیق توسط سایت finbold انجام شده است و به نظر آنها این ارزها پتانسیل بالاتری نسبت به سایرین برای ادامه رشد در آینده نشان می‌دهند و یک فرصت سرمایه‌گذاری جذاب در ماه آگوست هستند.

  • Dogecoin (DOGE)
  • XDC Network (XDC)
  • TRON (TRX)
  • Kaspa (KAS)
  • Casper Network (CSPR)
با این حال، مهم است که قبل از سرمایه گذاری، تحقیقات شخصی خود را انجام دهید، حتی اگر قیمت‌ها پایین باشند!

برای دیدن تحلیل‌های سایت ارزیدو به صفحه تحلیل ارز دیجیتال مراجعه نمایید.

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا