پروژه بلاکچین TON پل اتریوم را راه‌اندازی کرد

بنیاد TON، یک انجمن غیرانتفاعی از توسعه‌دهندگان و علاقه‌مندان پشت شبکه باز TON، از راه‌اندازی یک پل دو طرفه برای تسهیل انتقال توکن‌های ERC-20 از اتریوم به توکن‌های قابل تعویض بومی (Jettons) در TON خبر داده است. طبق بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته شده، این پل برای ارائه یک رابط تراکنش یکپارچه بین اتریوم و TON طراحی شده است. این یک نقطه عطف مهم در تکامل اکوسیستم TON است.

 

اولین پل نامحدود فعال می‌شود

پیشنهاد جدید که به عنوان اولین پل نامحدود معرفی می‌شود، به کاربران کمک می‌کند تا رپد بیت کوین (wBTC)، توکن‌های Tether، USDC و DAI را پل بزنند. در زمان راه‌اندازی، کاربران فقط می‌توانند بر روی چهار دارایی پل بزنند. در آینده، بنیاد TON قصد دارد به زودی توکن‌های بیشتری را برای پل زدن در دسترس قرار دهد.

 

این بنیاد از هکرهای کلاه سفید استقبال کرده است تا یکپارچگی امنیتی پل نامحدود را از طریق یک هکاتون در سال ۲۰۲۲ آزمایش کنند.

 

این اطلاعیه همچنین نشان داد که ممیزی‌های شرکت معتبر امنیتی بلاکچین CertiK، یک حسابرس قرارداد هوشمند، Quantstamp، یک حسابرس متخصص در فضای بلاکچین و Hexens، یک حسابرس قرارداد هوشمند، روی پل انجام شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا