تام بردی ۳۰ میلیون دلار در FTX از دست داد

تام بردی، مدافع سابق لیگ ملی فوتبال (NFL) ده‌ها میلیون دلار از سهام صرافی شکست خورده رمزارز FTX را از دست داده است. بردی یکی از چندین سلبریتی است که توسط مشتریان FTX به دلیل تایید پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال از بین رفته، مورد شکایت قرار گرفته است.

 

بردی و بوندشن میلیون‌ها دلار در سهام FTX دریافت کردند

نیویورک تایمز جمعه گذشته در گزارشی فاش کرد که تام بردی، بازیکن قدیمی NFL، مبلغ ۳۰ میلیون دلار از FTX دریافت کرده است که بیشتر به صورت سهام شرکت بوده است. ستاره فوتبال ایالات متحده قبل از اعلام ورشکستگی در نوامبر ۲۰۲۲، در تبلیغات صرافی دارایی دیجیتال ظاهر شد.

 

علاوه بر بردی که به عنوان سفیر FTX خدمت می‌کرد، همسر سابق او، سوپرمدل ژیزل بوندشن، ۱۸ میلیون دلار دریافت کرد. از زمان فروپاشی FTX، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال که بنیانگذار آن با محاکمه جنایی روبرو است، این سهام هزینه زیادی ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا