فروش توکن در راه است

در بحبوحه سرکوب نظارتی در ایالات متحده، وام‌دهنده ورشکسته رمزارز، سلسیوس، اعلام کرده است که تمام آلت کوین‌های مشتریانش به بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تبدیل خواهند شد. سکه‌هایی به ارزش بیش از ۲۱۵ میلیون دلار مانند CEL ،ADA ،LINK ،LTC و موارد دیگر از اول ژوئیه ۲۰۲۳ به فروش خواهند رسید.

 

سلسیوس قصد دارد ۱۵ توکن مختلف را به بیت کوین و اتریوم تبدیل کند

در اواسط فوریه ۲۰۲۳، سلسیوس اعلام کرد که توسط Novawulf Digital Management برای اجرای طرح سازماندهی مجدد خریداری خواهد شد. این شرکت طرح خود را در ۱۵ ژوئن ارائه کرد و طبق آخرین اصلاحات، مشتریانی که دارای آلت‌کوین هستند، موجودی آنها در ۱ ژوئیه به BTC و ETH تبدیل می‌شود. تنها حساب‌هایی که از این تبدیل مستثنی می شوند، custody and withhold accounts هستند.

 

اکانت رسمی توییتر نوشت:

سلسیوس از اول ژوئیه همه آلتکوین‌ها را از همه مشتریان ،به جز حساب‌های custody and withhold accounts، می‌فروشد و آنها را به بیت کوین و اتریوم تبدیل می‌کند. سکه‌های موجود در این انتقال عبارتند از CEL ،MATIC ،ADA ،LINK ،LTC ،DOT ،BCH ،AAVE ،UNI ،XLM ،SOL ،EOS ،FIT ،SRM و BNB. برخی از این توکن‌ها توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در پرونده‌های قضایی خاص به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی شده اند.

 

این فروش بیش از ۲۱۵ میلیون دلار از این توکن‌ها را به فشار فروش فعلی که بازار در حال حاضر تجربه می‌کند می‌افزاید. با این حال، توزیع بین ۱۵ دارایی دیجیتال مختلف تأثیر فروش را تعدیل خواهد کرد. بیشترین فروش شامل ۷۰ میلیون دلار توکن بومی سلسیوس، CEL و حدود ۵۲ میلیون دلار از MATIC خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا